Ostatní

Slavní muži, kteří opustili rodinu kvůli milence

Redakce
Kvůli milence jen málokdy muž opouští svou rodinu. Existují však i výjimky potvrzující pravidlo. Zamilovanost do milenky se nevyhýbá ani slavným osobnostem. Kvůli jiné ženě opustil rodinu například herec Johnny Depp či hráč amerického fotbalu Tom Brady.
17. 12. 2021

Johnny Depp udělal životní chybu

Johnny Depp a Vanessa Paradis tvořili spokojený pár od roku 1998 do roku 2011. Jejich seznámení bylo nad míru romantické, prvně se potkali ve městě lásky – Paříži. Když Johnny Depp vešel do hotelové haly hotelu Costes, jeho zrak spočinul na dámě v krásné róbě. Onou osudovou ženou byla Vanessa Paradis. Johnny Depp přiznal, že jakmile uviděl její pronikavé oči, byl zcela ztracen. Vanessa Paradis se tou dobou také pohybovala v šoubyznysu, oba dva si padli do noty. Johnny Depp se kvůli své nové lásce změnil. Omezil své neřesti a začal žít zdravěji. Rok po jejich setkání se jim narodila dcera Lily-Rose Depp a o tři roky později přišel na svět syn Christopher. Nikdy se nevzali, tvrdili, že jejich láska žádný „cár papíru“ nepotřebuje.

Sourozenci slavných celebrit, kteří jsou úspěšní mnohdy i bez záře reflektorů

Na první pohled vypadali jako idylická rodina, dokud do Deppova života nevstoupila další žena – Amber Heard. S tou Johnny Depp natáčel film Rumové deníky, tehdy to mezi nimi zajiskřilo. V momentě, kdy tato informace začala plnit přední stránky novin, byl vztahu Johnnyho Deppa a Vanessy Paradis konec. Do Amber Heard se herec bláznivě zamiloval. V roce 2015 se v tajnosti vzali. Netrvalo dlouho a objevily se problémy v ráji. Mělo docházet ke slovnímu i fyzickému napadání. Jejich vztah se rozpadl tak rychle, jako začal, v roce 2017 už byli rozvedení. V současné době stále jeden obviňují druhého a soudí se o to, kde je pravda. Jisté je, že to silně pošramotilo Deppovu kariéru. Dnes již nenatáčí velkofilmy, ale je rád, když mu roli dají alespoň menší studia. Paradoxem je, že osobou, která se ho nejvíce veřejně zastává, je jeho bývalá partnerka Vanessa Paradis, která by měla mít plné právo být na něj naštvaná.

Je jejich pohádkový život jen náhoda? Tyhle celebrity se až nápadně podobají animovaným postavám Disneyho filmů

Tom Brady dal přednost Gisele Bündchen před těhotnou partnerkou

Hráč amerického fotbalu a sedminásobný vítěz Super Bowlu Tom Brady je jeden z mužů, který dal přednost milence před těhotnou partnerkou. Tou byla herečka Bridget Moynahan, se kterou se sportovec seznámil v roce 2004. Pár tvořili dva roky, když znenadání přišla zpráva o jejich rozchodu. Ani jeden z nich to nechtěl komentovat, ale Tom Brady se brzy na veřejnosti začal ukazovat s topmodelkou Gisele Bündchen. Důvod rozchodu si řada lidí rychle domyslela. V prosinci roku 2006 přišla šokující zpráva – Bridger Moynahan zjistila, že čeká Tomovo dítě.

V roce 2007 porodila syna Johna Edwarda Thomase Moynahana. V několika rozhovorech se svěřila, že pro ni bylo těžké být svobodnou matkou, po jejímž boku nestojí partner, který by jí byl oporou. Těhotenství postavilo do těžké pozice i Gisele Bündchen, ta v jednom rozhovoru dokonce přiznala, že z tohoto důvodu uvažovala o rozchodu s Tomem Bradym. Nakonec však spolu zůstali. Dnes jsou manželé a vychovávají společně dvě vlastní děti. Malého Johna Edwarda prý Gisele „miluje jako svého“.

Zdroj úvodní fotografie: Profimedia

Zdroje informací: Hollywood Reporter, Standard.co.uk, Insider, Popculture

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM