Saturday Night Fever /
Celý playlist
Ostatní

Slavné osobnosti, které jsou údajně špatné v posteli! Po přečtení už se na ně nebudete nikdy dívat stejnýma očima

Redakce
Pověst předchází mnoho celebrit a to i ta intimní. Ne jednou se stalo, že celebrity naštvaly své exmilence či partnery a skandál byl na světě. Jsou to právě ex, kteří se nebojí vyjít s informacemi, které by měly opravdu zůstat pouze v ložnici. Podívejte se na celebrity, které byste mít v posteli rozhodně nechtěli!
02. 06. 2021

Na úvod malé varování: Platonická láska k některým vašim oblíbeným celebritám může být díky tomuto článku navždy zničena.

Eminem

Drsňák, který pobláznil nejednu ženu. Exmanželka Kim Mathers na to bude mít ovšem odlišný názor. Mezi řádky při rozhovorech prozradila, že Eminem nepatří mezi nejvýkonnější milence. Kim odhalila, že její bývalý manžel není příliš dobře vybaven, což byla informace, která okamžitě obletěla svět. Ačkoli na velikosti nezáleží, Eminem zřejmě nepatří ani mezi nejkvalitnější milence. "Pokud budete mít sex s Marshallem, ujistěte se, že máte malou modrou pilulku, protože jinak nefunguje."

Její touhu pomstít se nemůžeme Kim příliš vyčítat. Sám Eminem již dříve přiznal, že ji uhodil a v jedné ze svých písní dokonce řeší její únos a vraždu. Tihle dva se v lásce příliš nemají.

profimedia-0495987309.jpg

Madonna

Madonna byla vždy tak trochu divoká dáma. Od svého rozvodu s Guyem Ritchiem se stala lovkyní mladých zajíčků. Její randění s mladíky vedlo všechny k domněnce, že to v posteli opravdu umí. Zdá se však, že není všechno zlato, co se třpytí. Právě Ritchie, který byl s Madonnou ženatý osm let, prozradil, jaký byl intimní život s královnou popu.

Sex se zpěvačkou přirovnával k "mazlení se s kostrou". Madonna jistou dobu podlehla cvičení a denně trénovala klidně i 4 hodiny, což nakonec vyústilo i k 18měsíční sexuální pauze. Když pár přiznal oddělené ložnice, nebylo poté už žádným překvapením, když oznámili rozvod.

https://vimeo.com/251600996

Drake

Tento muž má miliony fanynek a nemenší zástup těch, kteří by si ho vybrali na postelové hrátky. Podle jedné z jeho bývalých přítelkyň, modelky Cyn Santana, není kanadský rapper v posteli ani zdaleka tak vzrušující. Vlastně vůbec. Santana řekla, že jeho dovednosti byly "nevýrazné" a že byl ve skutečnosti docela sobecký. Aby toho nebylo málo, řada fanynek a expartnerek potvrdila, že se vyžívá v sexu, který nazvaly "akce zadní vrátka".

Katy Perry

Zpěvačka zpívá "I kissed a girl" (Políbila jsem dívku), ovšem to není jediná pověst, která koluje o její osobě. Katy Perry pořádně naložil její bývalý manžel Russell Brand, který díky otevřené a ošklivé kritice získal spíše negativní ohlasy. Katy ponížil v médiích několikrát, ovšem jedenkrát na to nezapomene ani samotná zpěvačka. Russel ukázal, že není gentleman poté, co během jednoho vystoupení řekl, že se snažil během sexu s Katy Pery myslet na kteroukoli jinou ženu, jen ne na Katy.

Nejdivnější dárky od celebrit: Hologram, let do vesmíru i zuby moudrosti


50 Cent

Další rapper, který má ve svých klipech polonahé ženy a vystupuje jako skutečný alfasamec. Nejedna fanynka se snažila tohoto krasavce dostat do postele. Ovšem pokud čekáte, že proběhl divoký neostýchavý sex, jste na omylu. "Najednou se začal chovat ostýchavě, jako by se bál nebo tak něco. Začal říkal naučené věty jako 'víš, že tě mám opravdu rád' a místo drsného sexu se choval jako čtrnáctiletý chlapec," prozradila jedna z fanynek, které se poštěstilo dostat se do ložnice tohoto slavného rappera. I když… bylo to opravdu štěstí?!

profimedia-0257873098.jpgFoto: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM