Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Slavné herečky s neuvěřitelným hlasem: Neuvěříte, jak nádherně zpívají

Redakce
Herecký talent jde mnohdy s hudebním nadáním ruku v ruce, je celá řada celebrit, které jsou všestranné a mají talent na obojí. Avšak některé hvězdy vyčnívají nad ostatními, jsou to brilantní herečky a zároveň božsky zpívají. Dnes vám představíme tři skvělé ženy, kterým předpovídáme i velkou budoucnost v hudební a muzikálové branži.
15. 04. 2021

Anne Hathaway

Anne Hathaway je americká herečka, která se do povědomí veřejnosti dostala díky úspěšnému romantickému filmu Deník princezny, kde ztvárnila hlavní postavu Mii Thermopolis. Následně si zahrála v hollywoodských trhácích jako Ďábel nosí pradu, Alenka v říši divů, Vášeň a cit a Interstellar. O tom, že je nejen výborná herečka, ale i zpěvačka s krásným hlasem, se diváci mohli přesvědčit ve filmovém zpracování Bídníků z roku 2012, kde si Anne Hathaway zahrála prostitutku Fantine. Sice se objevila ve filmu jen krátce, ale podala úžasný výkon a náročnou píseň I Dreamed a Dream zvládla na jedničku. Zajímavostí je, že právě tento muzikál herečku přitáhnul do světa šoubyznysu. V 6 letech v něm totiž hrála její maminka, shodou okolností také roli prostitutky Fantine, a malá Anne po zhlédnutí muzikálu zatoužila po herecké kariéře.

Kvůli účasti ve filmu musela herečka leccos obětovat, držela přísnou dietu a nechala si své dlouhé vlasy ostříhat na kluka. Také absolvovala náročné tréninky zpěvu, pro magazín Deadline se svěřila s tím, jak to pro ni bylo zpočátku těžké: "Začali jsme pracovat na zlepšení mé hlasové výdrže, abych mohla zpívat 12 hodin denně. Když jsem se dostala do Anglie, abych zahájila zkoušky, pracovala jsem tam s dalšími trenéry. Během příprav na zpívání jsem plakala, ale cvičila jsem dál, protože jsem nechtěla, abych brečela během zpívání před kamerou." Avšak vyplatilo se, její výkon v muzikálu byl tak vynikající, že si za něj vysloužila Oscara za nejlepší vedlejší ženskou roli. Zaposlouchejte se do její procítěné verze písně.


Kristen Bell

Kristen Bell je americká herečka, kterou proslavil seriál Veronica Mars z roku 2004. Herečka ztvárnila hlavní postavu, dceru soukromého detektiva, kterému pomáhá s vyšetřováním vraždy své nejlepší kamarádky. Zahrála si také ve známých komediích – Matky na tahu, Kopačky, Rande v Římě a Trable v ráji. O tom, že je nejenom nadějnou herečkou, ale má i hudební nadání, se diváci mohli přesvědčit v animovaném filmu Ledové království. Zde Kristen Bell dabuje sestru princezny Elsy Annu a také nazpívala známé písně z filmu, jakými jsou Do You Want to Build a Snowman? a For The First Time in Forever.

Hudbě se herečka věnovala už v minulosti: "Hudba byla po dlouhou dobu velkou součástí mého života. Když jsem vyrůstala, studovala jsem operní zpěv a namísto sportu jsem zpívala v sólových a sborových soutěžích. Studovala jsem hudbu na vysoké škole, právě to mě přivedlo k herectví. Uvědomila jsem si, že se mi hudba moc líbí, a že by bylo nejlepší vyprávět příběh a zároveň zpívat, skloubit to nejlepší z obou světů," řekla v rozhovoru pro Yahoo Movies. Poslechněte si, jak Kristen Bell krásně zpívá.


Kate Hudson

Dcera Goldie Hawn se proslavila hlavně svými rolemi v komediích Válka nevěst, Život s Helenou či Jak ztratit kluka v 10 dnech. Nejen, že po své matce zdědila herecký talent, ale také stejně jako Goldie umí Kate skvěle zpívat. To měla možnost ukázat už v americko-italském muzikálu Nine, kde si zahrála novinářku Stephanie. Muzikál byl nominovaný na čtyři Oscary.

Po delší pauze se herečka opět objeví v dalším muzikálu, který režíruje zpěvačka Sia. Snímek nese název Music a Kate by v něm měla hrát Zu, drogovou dealerku, která se musí postarat o svou osiřelou sestru s diagnostikovanou poruchou autistického spektra. A venku už je píseň z muzikálu, do které se můžete zaposlouchat a přesvědčit se sami, že Kate Hudson má v hudební branži před sebou velkou budoucnost.

Hudson, Hawn, Russell profimedia-0331909099.jpg

Kate Hudson s maminkou Goldie Hawn a jejím dlouholetým partnerem Kurtem Russellem. Foto: Profimedia.cz
Titulní foto: Profimedia.cz

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM