Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Slavné bisexuálky: Které hvězdy milují ženy i muže a kdo z nich má zvláštní požadavky na své partnerky?

Redakce
Doby, kdy se lidé styděli o své sexualitě hovořit, jsou naštěstí už pryč. A to i díky příkladu celebrit, které se v minulosti nestyděly přiznat, že jsou bisexuální. Kdo šel už před lety s kůží na trh a oznámil světu, že je bisexuální? A která z celebrit má zvláštní požadavek na své partnerky?
29. 06. 2021

Megan Fox

Megan Fox v roce 2009 světu oznámila, že je bixexuálka, stalo se tak při interview pro časopis Esquire. Tehdy ještě dodala: "Nikdy bych nechodila s dívkou, která by byla bisexuální, protože to znamená, že spí i s muži a muži jsou tak oplzlí, že bych nikdy nechtěla spát s dívkou, která spala s mužem." Dodnes LGBT komunitu podporuje a ke své orientaci se otevřeně hlásí. Nedávno na Instagramu zveřejnila příspěvek s duhovou manikúrou v barvách symbolizujících tuto komunitu. Od fanoušků se jí dostalo podpory, jeden ji dokonce nazval "královnou bisexuálů". Hvězda filmu Transformers v současné době chodí s rapperem, který si říká Machine Gun Kelly (31). Momentálně se slavná herečka rozvádí s hercem Brianem Greenem (47), se kterým má tři děti.

profimedia-0366817211.jpg

Foto: Profimedia

Neuvěřitelně rozmazlené celebrity: Kdo vyžadoval okvětní plátky růží v záchodové míse a kvůli komu se předělával celý hotelový pokoj?

Michelle Rodriguez

Michelle Rodriguez (42) prozradila, že je bisexuální v roce 2015 pro web Entertainment Weekly. Řekla, že si chce vybírat dle své libosti a zvědavost by jí nedovolila nevyzkoušet, co se jí nabízí, že jí připadají zajímaví jak muži, tak ženy. Momentálně je bez partnera, ale v minulosti chodila se slavnými muži i ženami. Krátkodobý vztah prožila se svým hereckým kolegou Vinem Dieselem (53). S hercem Colinem Farrelem (45) chodila v roce 2002, ti dva byli údajně na stejné vlně, kdy si navzájem dopřávali velkou dávku volnosti. V roce 2014 začala chodit se slavnou modelkou Carou Delevigne (28). Jejím posledním partnerem, se kterým se objevila na veřejnosti, byl herec Zac Efron (33).

profimedia-0392910591.jpg

Foto: Profimedia

Celebrity, které litují plastických operací: Posuďte sami, nevypadaly předtím lépe?

Drew Barrymore

Drew Barrymore (46) se svěřila s tím, že je bisexuální už v roce 2003 v rozhovoru pro Contact Magazine. "Mám sexuálně ráda ženy? Ano, mám. Úplně. Vždy jsem se považovala za bisexuálku. Miluji ženské tělo. Myslím si, že muž a žena jsou spolu krásní a ženy spolu jsou také krásné," řekla tehdy. V rozhovoru také prozradila, že v mládí měla románky s mnoha ženami. V minulosti chodila s Justinem Longem (43), se kterým si zahrála v komedii Až tak moc tě nežere. V roce 2011 začala randit s Willem Kopelmanem (42), se kterým se krátce nato zasnoubila. Má s ním dvě dcery – Frankie a Olive. V roce 2016 oznámili, že se budou rozvádět. Momentálně je herečka raději sama, protože si prošla bolestným rozvodem.

profimedia-0314983848.jpg

Foto: Profimedia

Televizní hvězdy 90. let: Kam se poděly, jak dnes vypadají a čemu se věnují?

Cara Delevigne

Světoznámá modelka, která proslula svým hustým obočím, Cara Delevigne (28), otevřeně hovoří o tom, že chodí s muži i se ženami. Brání se tomu, že ji někteří označují za lesbu a nechápou, že může milovat ženy i muže. Zároveň modelka dodává, že je skvělé, že doba už pokročila a o sexualitě se dnes hovoří zcela otevřeně. V minulosti tato kráska randila s mnoha celebritami – Leonardem DiCapriem (46), Harry Stylesem (27), Michelle Rodriguez (42) a Miley Cyrus (28). Její zatím poslední partnerkou byla americká herečka Ashley Benson (31), kterou znáte ze seriálu Prolhané krásky. Rozešly se během karantény v dubnu roku 2020. Neshody mezi nimi panovaly už delší dobu, z "ponorkové nemoci" se však jejich vztah už nevzpamatoval. Momentálně média spekulují, že má Cara Delevigne randit s Paris Jackson (23). Dcera krále popu není ráda, když ji někdo nazývá bisexuálkou, preferuje zůstat "bez nálepky".

profimedia-0500963216.jpg

Foto: Profimedia
Úvodní foto: ProfimediaDiskuzeVstoupit do diskuze

Sdílejte

Další na Expres FM