Dopoledne na Expres FM /
Celý playlist
Ostatní

Skutečně talentované celebrity jako Mila Kunis, Channing Tatum a další, které nepotřebovaly slavné rodiče k proslavení

Redakce
Děti slavných a bohatých rodičů to mají zkrátka v Hollywoodu snazší a ve světě showbyznysu se uchytí mnohdy až zázračně rychle. Některé slavné celebrity se však narodily "obyčejným" rodičům a na vrchol hollywoodské slávy se dostaly díky svému talentu a dovednostem. Podívejte se na celebrity, které dokazují, že talentem a tvrdou prací můžete dosáhnout své vysněné kariéry bez ohledu na to, z jakého prostředí pocházíte.
06. 05. 2022

Mila Kunis

Rodiče Mily Kunis neměli se světem showbyznysu nic společného. Její matka byla učitelkou fyziky a její otec inženýr. Když bylo Mile 7 let, přestěhovali se z Ukrajiny do USA a ona ani neuměla anglicky. Její otec ji zde přihlásil do herecké třídy, když jí bylo 9. O tři roky později začala Mila pracovat. Její otec nyní jezdí taxíkem v LA, zatímco její matka provozuje lékárnu.

Channing Tatum

Maminka Channinga Tatuma pracovala pro leteckou společnost a jeho otec pracoval ve stavebnictví. Z farmy v Alabamě se přestěhovali na Floridu, kde poté Channing vyrostl. Nikdy hereckou kariéru neplánoval, dokonce dostal fotbalové stipendium na vysokou školu, poté ale odešel a přestěhoval se do Miami. Právě tam ho na ulici objevil lovec talentů pro modeling, což následně nastartovalo i jeho hereckou kariéru.

Anna Kendrick

Anna Kendrick vyrostla v Maine, kdy její otec byl učitel dějepisu. Poté se připojil pracovně k její matce, která pracovala v oblasti financí. Anně se však kariéra ve financích nezdála, místo toho začala svou hereckou kariéru na Broadwayi, kde získala svou první roli v High Society ve věku pouhých 12 let.

Poznejte děti slavných: Jablka, která nepadla daleko od stromu

Richard Madden

Richard Madden vyrostl v malém městě ve Skotsku. Jeho rodiče měli k Hollywoodu hodně daleko – jeho otec byl hasič a jeho matka byla v domácnosti až do jeho 11 let. Poté získala práci jako učitelka. V té době také Richard objevil svoje nadšení pro herectví, když se přihlásil do herecké třídy, která mu pomohla překonat ostych. Okamžitě dostal práci v televizi, ale poté se stal terčem šikany ve škole, dal si proto pauzu. V 16 letech se však k herectví vrátil a vypracoval se až mezi hollywoodské hvězdy.

Michael B. Jordan

Rodiče Michaela B. Jordana měli svůj vlastní podnik s domácím stravováním, kde začal Michael pracovat hned, jakmile byl dostatečně vysoký, aby viděl přes pult. Jako dítě se dostal k modelingu, ale zajímal se především o herectví. Když se ho jeho agent zeptal, zda by nechtěl zkusit něco nového, odpověď od Michaela zněla: „Proč ne,“. Poté se zúčastnil několika konkurzů na role, kdy zůstával motivovaný, a pokud nějakou roli nezískal, usoudil, že pro něj zkrátka nebyla stvořena. Nakonec měl štěstí a své první role se dočkal.

Simu Liu

Simu Liu se hercem nikdy stát nechtěl. Vyrostl v Kanadě poté, co se sem s rodiči ve věku 5 let přestěhoval z Číny. Poté studoval účetnictví na univerzitě. Pracoval ve financích, ale v práci spokojený nebyl. Když byl pak propuštěn, rozhodl se zariskovat a zkusil herectví. Jeho risk se mu vyplatil, jelikož začal brzy pracovat ve filmu a televizi.

Kam dál? Svátek matek je tu! Zazpívejte mamince s Elvisem, Ozzym, Lunetikem nebo drsnými rappery


Úvodní foto: Profimedia
Zdroje:
IMDb, People

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM