Expres FRESH! /
Celý playlist
Ostatní

Shakira, Heidi Klum a další slavné páry s velkým věkovým rozdílem

Redakce
Nejen Heidi Klum, ale i další celebrity se pustily do vztahu s mladšími muži. A kupodivu jim to klape. Odvážné hollywoodské hvězdy totiž mají svým mladším protějškům co nabídnout. Nejen, že mají více životních zkušeností, ale vědí také naprosto přesně, co od života očekávají. Navíc jsou již spokojené samy se sebou, takže jsou pro mladší muže přitažlivé více než jejich vrstevnice. Nevěříte? Zjistěte, které stars si našly mladšího partnera, a přesto jsou spokojené.
09. 03. 2022

Shakira, Tina Tuner a další osobnosti z Hollywoodu si rozhodně nepotrpí na zažité stereotypy. A to ani v partnerství. Že v partnerství musí být starší muž? Některé hvězdy s tímto výrokem pravděpodobně nesouhlasí. Kdo z nich má odvahu žít s o hodně mladším mužem? Překvapí vás, že i takovým párům to může klapat. A právě známé hollywoodské hvězdy jdou v netradičních svazcích příkladem.

Shakira a Gerard Piqué

Mezi Shakirou (45) a jejím partnerem Gerardem Piquéem (35) je až ohromující desetiletý rozdíl, a to přesně na den. Mají totiž narozeniny ve stejný den, a to není zdaleka to jediné, co je spojuje. Oba dva v tomto vztahu dokazují, že věk je jen číslo. Při prvním pohledu na tento sehraný pár by jim totiž jejich věkový rozdíl tipoval jen málokdo. Seznámení páru, který o sobě rád vypráví, že je svazkem skutečně spřízněných duší, proběhlo v roce 2010 na světovém šampionátu ve fotbale v Jižní Africe. Gerard zrovna na fotbalovém trávníku reprezentoval Španělsko, zatímco Shakira natáčela videoklip ke své písni Waka Waka – This Time For Africa, která se měla stát úvodní písní celého mistrovství. Právě do svého klipu si mezi několika fotbalisty vybrala i Gerarda a podle slov páru to byla láska na první pohled.

Hvězda filmů pro dospělé Jenna Jameson: Bývala snem každého muže, dnes trpí záhadnou nemocí a je k nepoznání

Julianne Moore a Bart Freundlich

Vztahu s mladším mužem se nebojí také Julianne Moore (61). Její manžel Bart Freundlich (52) je o devět let mladší než ona. Pár má spolu dvě děti syna Caleba a dceru Liv. A jak se vlastně seznámili? Spojilo je natáčení společného filmu Otisky prstů z roku 1997. Film byl mimo jiné promítán i u nás na filmovém festivalu v Karlových Varech, kterého se Julianne a Bart zúčastnili i se svou dcerou. "Toto promítání je pro nás velký dárek. Na Otisky prstů se tu poprvé podívá i naše dcera. Navíc festival našel v archivu původní kopii snímku a pro filmového nadšence jako já je zážitek vidět film na plátně z pětatřicítky," uvedl tehdy Bart Freundlich na KVIFF a zavzpomínal také na seznámení se svou budoucí ženou. "Znal jsem její filmy a zoufale jsem ji chtěl obsadit. Když souhlasila, znervózněl jsem."

Kdysi nádherná modelka se stala zrůdou, když si kvůli posedlosti plastikami napíchala do obličeje stolní olej

Tina Turner a Erwin Bach

Věkový rozdíl mezi zpěvačkou Tinou Turner (82) a jejím manželem Erwinem Bachem (66) je 17 let. Přesto, jak zpěvačka tvrdí, je to láska na první pohled. Tina poznala svého manžela, když ji přijel vyzvednout na letiště v Německu z koncertního turné. V rozhovoru s Oprah Winfrey vyprávěla o jejich seznámení a okamžitém okouzlení: "Měl nejhezčí obličej. To jste si nemohli nechat ujít. Divila jsem se: 'Odkud se vzal?' Vypadal opravdu tak dobře. Moje srdce se rozbušilo. Bylo to pro mě jako znamení, že se duše setkala. Ruce se mi třásly," popsala zpěvačka. Další zajímavostí je, že si slavný pár vyměnil své ano až po téměř třiceti letech od začátku známosti.

Rapperka Lizzo a její šílený šatník: Nahota je v něm hlavní součástí

Heidi Klum a Tom Kaulitz

Také modelka Heidi Klum (48) má doma téměř o jednu generaci mladšího manžela Toma Kaulitze (32), bývalého kytaristu slavné kapely pro teenagery Tokio Hotel. S o 17 let mladším partnerem tak tvoří poměrně netradiční pár. S Tomem Kaulitzem modelka vstoupila v roce 2019 do manželství tajně, teprve po pár měsících vztahu. Tom tak vyženil rovnou čtyři děti, které má modelka z předchozího manželství.Zdroj úvodní fotografie: Profimedia
Zdroje: oprahdaily.com, kviff.com, people.com

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM