Večerní show
Radek Honc, Vladimír Pavlík
Celý playlist
Poslouchat online
Večerní show /
Celý playlist
Ostatní

Seriálový tip: Medvědín

Redakce
Severské detektivky jsou oblíbené u čtenářů i diváků. Pětidílná švédská minisérie vás zavede do zasněženého zapadákova, v němž se vše točí kolem hokeje...
14. 01. 2021


Do městečka uprostřed ničeho se po svém angažmá v NHL vrací hvězdný Peter Andersson, aby trénoval místní hokejový tým. Fanoušci jsou nadšení, někteří bývalí spoluhráči už méně. Po prvním tréninku se Peter rozhodne vyměnit neperspektivní A tým za juniory s jejich největší hvězdou Kevinem Erdahlem. Sledujeme tréninky, zápasy i pozápasové rituály.

Uprostřed hokejové horečky, kdy juniorská liga míří ke svému vrcholu, přijde zlom. Nejlepší hráč Kevin je obviněn z ohavného činu, celá situace se přímo dotýká Peterovy rodiny. Fanoušky (takže vlastně celý Medvědín) zachvátí panika, začnou se šířit klepy a najednou se nehraje o titul, ale o svobodu a budoucnost.

https://vimeo.com/473356806

Pětidílná série vznikla podle stejnojmenného úspěšného románu od Fredrika Backmana v produkci HBO Nordic. Diváci jsou zatím spokojení, na IMDB.com má hodnocení 7.2/10, uživatelé tuzemské ČSFD udělili 70% skóre.


Medvědín (Björnstad)

Rok výroby: 2020

Hrají: Ulf Stenberg, Miriam Ingrid, Oliver Dufåker, Aliette Opheim, Tobias Zilliacus, Jacob Nordenson

Kde sledovat: HBO GoFoto: HBO Nordic

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM