Saturday Night Fever
DJ Jayyare
Celý playlist
Poslouchat online
Saturday Night Fever /
Celý playlist
Ostatní

Seriálové Čarodějky: Jak dnes vypadají herečky ze slavného seriálu? Jedna z nich je k nepoznání!

Redakce
Když se v 90. letech na televizních obrazovkách začal vysílat seriál Čarodějky, ihned se z něj stal hit. Díky tomuto seriálu se představitelky Prue, Phoebe, Piper a Paige proslavily po celém světě. Jak dnes slavné Čarodějky vypadají? Jednu z nich byste nepoznali!
04. 08. 2021

Shannen Doherty (Prue Halliwell)

Shannen Doherty (50) si v seriálu zahrála postavu Prue Halliwell, která se svými sestrami Piper a Phoebe tvořila Moc Tří, sílu dobré bílé magie. Měla schopnost telekineze (hýbání s předměty silou vůle) a astrální projekce. Shannen Doherty však v seriálu zůstala jen do třetí série. Důvodem jejího odchodu ze seriálu byly spory s kolegyní Alyssou Milano, která hrála Phoebe. Vztahy se údajně měly vyhrotit natolik, že Alyssa Milano dala producentům na výběr: Buď ona, nebo já. Dilema za všechny vyřešila Shannen Doherty, která se o tom měla dozvědět a odejít ze seriálu sama. Diváci tehdy byli hodně zklamaní, protože pro řadu z nich byla Prue nejoblíbenější postavou. Herectví se Shannon Doherty věnovala i nadále, ale žádná její role už nebyla natolik známá. Momentálně herečka bojuje se zákeřnou nemocí – rakovinou prsu.

Horoskop: Tyto srpnové dny vám mohou změnit život. Tři data, která jsou důležitá pro všechna znamení zvěrokruhu. Zapište si je do diáře

Alyssa Milano (Phoebe Halliwell)

Alyssa Milano (48) se proslavila rolí čarodějky Phoebe, která má jasnovidecké schopnosti, umí levitovat, dokáže přesně vycítit emoce druhých a její intuice ji nikdy nezklame. Herectví se věnovala i v dalších letech, určitě si ji vybavíte i jako Billie ze seriálu Jmenuji se Earl, zahrála si také v seriálu Chirurgové a Mistresses. Momentálně natáčí thriller podle knižní předlohy Deadly Desires pro Netflix. Zahraje si v něm známou autorku Grace McCabe, která se rozhodne navštívi svou sestru, která si prošla dramatickým rozvodem. Ta je šokována tím, jak chudě její sestra žije a také podivnou brigádou, kterou její sestra vykonává. V soukromém životě je Alyssa Mialno konečně šťastná. Prvně se vdala v roce 1999 za kytaristu a zpěváka Cinjuna Tateho, ale manželství jí tehdy nevyšlo. Podruhé se provdala v roce 2009 za lovce talentů Davida Bugliariho (40), s nímž má dvě děti – syna Milo Thomase a dceru Elizabellu Dylan.

Holly Marie Combs (Piper Halliwell)

Holly Marie Combs (47) hrála v seriálu postavu Piper Halliwell, která má schopnost zpomalit, nebo urychlit čas. Herectví se věnovala i po skončení natáčení Čarodějek, vidět jste ji mohli například v seriálu Prolhané krásky či Chirurgové. Holly Marie Combs je momentálně potřetí vdaná, v roce 2019 si za muže vzala Mika Ryana. Z předchozího manželství s Davidem W. Dono má dva syny.

Rose McGowan (Paige Halliwell)

Rose McGowan (47) se v seriálu objevila až ve čtvrté sérii, kdy nahradila odcházející Shannen Doherty. Filmaři to tehdy „navlékli“ tak, že Paige Matthews je nevlastní sestra Čarodějek, která byla po porodu odložena, aby mohla prožít klidný život bez toho, aby ji pronásledovali démoni a další stvůry. Filmaři jí tehdy dali schopnost telekineze, přenášení a vznášení, změny podoby a léčení. Jako jediná z Čarodějek se Rose McGowan pokoušela i o kariéru zpěvačky. Jeden čas měla milostný poměr s Marylinem Mansonem, který ji obsazoval do svých videoklipů. Herectví se věnuje i nadále, ale žádná z jejích rolí už není natolik známá. V roce 2013 se provdala za umělce Davida Leavitta (38), který si říká také Davey Detail. Ze všech čtyřech Čarodějek změnila image nejvýrazněji, podívejte se, jak jí to dnes sluší.

Nahé celebrity na Instagramu: Podívejte se, jak Adriana Lima špulí zadeček za svitu měsíce, Britney Spears ukázala poprsí a Jenna Dewan se koupe v rouše Evině

Zdroj úvodní fotografie: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM