Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Jak dnes vypadají představitelé seriálu Xena?

Redakce
Jak dnes vypadají herci ze seriálu Xena, který byl velmi populární v 90. letech? Budete se divit, jak velkou proměnou prošli, představitelka Xeny je dnes blondýnka a Árese byste už nad vůbec nepoznali!
09. 08. 2021

Xena (Lucy Lawless)

Princezna Xena je hlavní hrdinkou seriálu, tehdy si ji zahrála herečka Lucy Lawless (53). Princezna Xena v seriálu zachraňuje svět před nejrůznějšími monstry. Pomáhá jí v tom její oddaná kamarádka Gabriela. Zajímavostí je, že Xenu měla hrát původně herečka Vanessa Angel, ale kvůli nemoci za ní museli tvůrci seriálu shánět náhradu, tou se stala Lucy Lawless. Role Xeny ji proslavila po celém světě. U herectví se Lucy Lawless rozhodla zůstat, během své kariéry si zahrála si ve filmu Spider-Man či v komedii Eurotrip. Pokračovala také v natáčení seriálů, asi nejznámější je její role Lukrécie ve Spartakovi. Co se týče jejího osobního života, poprvé se provdala už v 19 letech. Jejím manželem se tehdy stal Garth Lawless. Rok na to se jim narodila dcera Daisy. Manželství jim bohužel nevydrželo, roku 1995 proběhl rozvod. V březnu roku 1998 se Lucy Lawless provdala za Roberta Taperta, se kterým má dva syny.

Seriálové Čarodějky: Jak dnes vypadají herečky ze slavného seriálu? Jedna z nich je k nepoznání!

Gabriela (Renée O´Connor)

Postava Gabriely se s princeznou Xenou prvně setkává po útoku na vesnici Potedea, kdy Xena místní obyvatelstvo zachrání. To Gabriele učaruje natolik, že se chce ke Xeně přidat, ta ji však nejprve odmítá. Postupně se sblíží a vyráží spolu bojovat do světa. V seriálu tuto postavu ztvárnila herečka Renée O´Connor (50). Ačkoliv se herectví věnovala Renée O´Connor i po skončení seriálu, žádná z jejích rolí už není natolik známá. Zahrála si například ve filmech Boogeyman 2, Tajemství ztracené archy či Město duchů. Renée O´Connor se sice nepodařilo získat velké filmové role, ale na jevišti září, diváci ji mohli vidět v muzikálech Mary Poppins, Romeo a Julie či Annie. Renée O´Connor se poprvé provdala v roce 2000 za Steva Muira. O rok později se jim narodil syn Miles William Muir. V současné době je herečka podruhé vdaná, v roce 2017 si vzala herce Jeda Suru (51). S ním má dceru Iris, která se narodila v roce 2006. Ta jde ve šlépějích své maminky, hrají spolu v divadle.

Sexuální kultura starověkého Říma: Děsivá léčba impotence, bolestivé holení, nápoje lásky i nymfomanka, která spala s 25 muži v jeden den!

Callisto (Hudson Leick)

Callisto je postava, která nenávidí Xenu za to, že v minulosti svým řáděním zničila její vesnici a Callisto kvůli ní ztratila svou rodinu. Jediným přáním této postavy je udělat Xeně ze života peklo. Zahrála si ji herečka Hudson Leick (52), kterou jste posléze mohli vidět v dalších seriálech – Zákon a pořádek, Plastická chirurgie s.r.o., Volání mrtvých. Momentálně se však herectví nevěnuje, stala se totiž profesionální lektorkou jógy, specializuje se na metody zvané Kundalini a Hatha.

Šokující zpověď letušky: Co se ve skutečnosti odehrává na palubě soukromých letadel, mají stevardky sex s boháči?

Joxer (Ted Raimi)

Joxer je zábavná postava, která Gabrielu miluje nade všechno. Často přecení své schopnosti, tvrdí o sobě, že je zdatný bojovník, ale bez Xeny a Gabriely by byl ztracený. V seriálu si jej zahrál herec Ted Raimi (55), který je bratrem slavného režiséra Sama Raimiho (61). Vidět jste ho mohli také ve filmech Nenávist, Stáhni mě do pekla, Spider-Man, Půlnoční vlak, Apollo 11 a v řadě dalších.

Jak by osobnosti z portrétů vypadaly ve skutečnosti?


Úvodní foto: Profimedia

Diskuze
Máme nové diskuze!
Sdílejte

Další na Expres FM