Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Ruská Barbie: Rodiče z ní udělali oživlou panenku

Redakce
Angelica Kenova má právem přezdívku ruská Barbie. Do role oživlé panenky ji rodiče stylizovali už od útlého věku. Jaká pravidla v jejich rodině platila, co vše musela Angelica pro svůj vzhled obětovat? Jak žije dnes, vzbouřila se, nebo zůstala pod vlivem rodičů?
21. 10. 2021


Odmalička ji rodiče stylizovali do role oživlé panenky

Rodiče ruské Barbie jménem Angelica Kenova se vzali v 80. letech. Netrvalo dlouho a Natalii se narodila krásná holčička, kterou společně s manželem Evgeniyem pojmenovali Angelica. Krásu dívenka zdědila po své mamince, kterou v mládí lidé často přirovnávali k filmové hvězdě Brigitte Bardot. Natalia viděla v holčičce velký potenciál. Se svými blonďatými kadeřemi, velkýma modrýma očima, jemnými rysy a štíhlou postavou připomínala malou princeznu. A tak se k ní rodiče také chovali. Stylizovali ji do role oživlé panenky, sama Angelica říká, že to nedělali se zlým úmyslem. V dětství jí nic nechybělo. Rodiče jí zaplatili jednu z nejprestižnějších a nejdražších škol v Rusku a jako dítě vždy dostala vše, na co si ukázala. Rádi ji rozmazlovali nejnovějšími hračkami a drahým oblečením. Natalia pořídila Angelice i velkou sbírku panenek Barbie. Postupně dceru začala oblékat do stejných outfitů, jako nosily panenky. Ačkoliv Angelice bylo teprve 6 let, její matka měla pocit, že má před sebou velkou kariéru a že krása bude tím, čím svět zaujme. Když Angelica viděla, jak šťastní jsou její rodiče, když ji v outfitech vidí, začala na sobě pracovat. Hodiny zkoušela různé pózy před zrcadlem.

Nejkrásnější ženy za posledních sto let: Splňují i dnešní ideály krásy?

Angelica měla během dospívání přísný režim

Ačkoliv se může zdát, že Angelica měla bezstarostné dětství a dospívání, není tomu tak. Rodiče drželi dívku zkrátka. Najali jí osobního trenéra, který dostal jasné pokyny, jaké tělo má dívka na konci tréninkového programu mít – vyrýsované svalstvo a výrazně užší pas oproti bojům. Dnes má Angelica v pase pouhých 51 centimetrů. K tomuto výsledku se dopracovala tím, že cvičila několikrát do týdně. Její tréninky prý byly neuvěřitelně intenzivní. Sama přiznává, že bez tvrdé práce by takto nevypadala, její trenér trval na tom, aby cvičila kombinaci silového tréninku a kardia. Její jídelníček zůstává tajemstvím, které Angelica fanouškům odmítá prozradit. Ačkoliv by se mohlo zdát, že si k panenkovskému vzhledu dopomohla plastikami, není tomu tak, její krása je kromě make-upu zcela přírodní. Horší než stylizace do roli oživlé Barbie je fakt, že Angelica (jak sama přiznává) neměla žádný osobní život a každý její krok byl kontrolován. Už od útlého věku rodiče rozhodli o její budoucnosti. Natalia jí dokonce vybírala každý kus oblečení, který nosila. Vybírala jej tak, aby přiléhalo a zdůrazňovalo její křivky.

Čtěte také: Desetiletou dívku ve škole šikanovali kvůli podivínství. Ve skutečnosti je géniem s IQ vyšším než Einstein i Hawking

Dnes je z ní hvězda Instagramu pod kontrolou rodičů

Možná jste čekali, že Angelica začne rebelovat a odpoutá se od svých rodičů. Není tomu tak. V rozhovoru pro Daily Mail v roce 2015 se svěřila, že stále žije v domě rodičů a nikdy neměla partnera. Také popsala, jaká přísná pravidla pro randění platí. "Moje matka také požaduje, aby mě doprovázela na jakémkoli rande. Musím rezervovat stůl pro tři lidi, aby mohla sedět u stejného stolu jako já a muž, se kterým randím." Přesto se nevdává a touží "po princi, který se k ní bude chovat jako k princezně". Na Instagramu ji sleduje téměř 500 tisíc lidí, které fascinuje její vzhled a životní příběh. Angelica přiznala, že jejím snem je obývat vilu pro zajíčky Playboy. Bojí se však, že kdyby jednou odešla z rodinného domu, už se nevrátí a nechce zklamat rodiče, proto nadále zůstává pod jejich střechou.

Kam dál? Kvíz: Jak dobře znáte staré české seriály?


Zdroj úvodní fotografie: Pixabay
Zdroje informací:
Kiwi Report, Daily Mail

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM