Ostatní

Rozvody podle znamení zvěrokruhu: Kterým párům nemá šanci manželství vydržet?

Redakce
Víte, která znamení zvěrokruhu se k sobě vůbec nehodí a nikdy by spolu neměla uzavírat manželství? Zjistěte, které znamení zvěrokruhu je naprosto nevhodné pro vás, předejdete tak možná největší chybě ve svém životě.
25. 06. 2021

Beran a Rak

Mezi těmito znameními dost možná vznikne silná přitažlivost, ze které vzejde láska na první pohled. To může vést k tomu, že se vezmou příliš rychle a neuváženě. Jakmile počáteční zamilovanost vyprchá, zjistí, že nemají nic společného. To bude začátek konce. Po mnoha dramatických hádkách se rozvedou.

Býk a Střelec

Býk se umí hluboce zamilovat, je možné, že osobnímu kouzlu Střelce zcela propadne a bude ignorovat, jak moc rozdílní jsou. Pro Býka je hlavní věrnost, tu ale svobodomyslný Střelec vůbec nevyznává. V momentě, kdy se Býk bude snažit Střelce usměrnit, bude z toho velké zle. Iniciátorem rozvodu bude Býk, kterému dojde trpělivost.

Těmto znamením můžete ve vztahu 100% věřit

Blíženec a Ryby

Blíženci jsou spíše chladní, proto se k nim emotivní Ryby vůbec nehodí. Pokud nějakým omylem skončí spolu, nebude mít jejich manželství dlouhého trvání. Ryby totiž nebudou mít pochopení pro Blížencův způsob života a přelétavost, bude to v nich budit nedůvěru. Jejich manželství bude nestabilní od samého začátku a zřejmě se i velmi rychle rozvedou.

Rak a Kozoroh

Mezi těmito dvěma znameními bude od počátku silná přitažlivost, zvláště Kozoroh se do Raka úplně zblázní. Vlivem emocí a zamilovanosti půjdou stranou jejich rozdíly, ty ale vyplují na povrch, když jim oběma spadnou růžové brýle. Raka časem bude štvát, že je Kozoroh tak uzavřený a mnohdy i odtažitý. Možná jim bude trvat déle, než se rozvedou, ale jednou to přijde.

Čtěte také: Horoskop: Nejatraktivnější znamení zvěrokruhu

Lev a Panna

Panna velmi snadno propadne kouzlu šarmantního a sebevědomého Lva. Ve své zamilovanosti ale přehlédne, že se k sobě moc nehodí. Lev si každého omotá kolem prstu a je zvyklý, že lidé skáčou tak, jak on píská. To se ale Panně rozhodně líbit nebude, ta si nenechá od nikoho poroučet, to ona nejraději zadává úkoly. Proto hru otočí a začne Lva kritizovat, na což je zase háklivý on. A to může skončit jedině rozvodem.

Panna a Beran

Dalším znamením, které se k Panně vůbec nehodí, je Beran. Sice mezi nimi výjimečně může přeskočit jiskra, ale pro manželství nejsou kompatibilní. Panna i Beran chtějí velet, jsou to dominantní osobnosti, které bývají tvrdohlavé, vše musí být po jejich. Jen těžko budou ve vztahu dělat kompromisy. Navíc je Beran pro Pannu příliš bouřlivý a nespolehlivý, proto to bude pravděpodobně ona, která podá žádost o rozvod.

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu se v létě setkají s láskou svého života

Váhy a Kozoroh

Možná se vám elegantní a šarmantní Váhy perfektně hodí k rezervovanému pracovitému Kozorohu, avšak opak je pravdou. Kozoroha sice budou fyzicky atraktivní Váhy hodně přitahovat a Váhy zase ocení Kozorohovu cílevědomost a schopnost vydělat peníze, ale do budoucna to nebude fungovat. V očích Kozoroha jsou totiž Váhy neambiciózní a líné. Kozorozi jsou workoholici, kteří ostatní posuzují dle jimi nastavené laťky, a tu Váhy rozhodně nezdolají. Navíc jsou lidé ve znamení Vah velmi společenští, k party a večírkům má Kozoroh vyloženě odpor. I pře snahu setrvat v manželství se nakonec rozvedou.

Štír a Střelec

Dvě velmi vášnivá znamení zvěrokruhu, mezi kterými to silně zajiskří už na úplném začátku vztahu. Bohužel mnohdy po svatbě otevřou oči a zjistí, že je nespojuje více než velká vášeň. Štír nade vše miluje svůj domov, ačkoliv je to velmi okouzlující znamení, netouží se předvádět a chodit do společnosti. To Střelec ze socializace žije, a to je ten kámen úrazu, ti dva se na trávení společného času prostě neshodnou. Navíc je Štír majetnický a žárlivý, se Střelcem, který rád flirtuje, ho čekají těžké chvilky. Tito dva skvěle budou skvěle fungovat ve volném vztahu, ale manželství jim nevydrží.

Mistři manipulace: 4 znamení zvěrokruhu, která ji ovládají perfektně

Střelec a Rak

Střelec a Rak jsou k sobě silně přitahováni. Střelce fascinuje Rakova krása a jemnost. Rak se zase nemůže nabažit zábavného Střelce, který ho každý den rozveselí. To zní jako skvělá kombinace, ale ve skutečnosti jsou příliš rozdílní. Pro Raka je zásadní věrnost a důvěra ve vztahu, Střelec zase nesnáší, když ho někdo kontroluje. Po vstupu do manželství to mezi nimi bude skřípat. Oba dva se budou snažit toho druhého přesvědčit o tom, že jejich přístup je ten správný, ani jeden však nebude chtít ze své pozice ustoupit, a to povede k rozvodu.

Kozoroh a Ryby

Na první pohled vypadají jako pár snů. Pracovitý, zodpovědný a ambiciózní Kozoroh a klidná, romantická a citlivá Ryba. To zní jako láska z románu a skutečně jim to nějakou dobu může fungovat. Ostatní je budou vnímat jako důkaz toho, že opravdová láska existuje. Časem se však začnou hádat, Ryby se umí dobře přetvařovat a Kozoroh je po čase prohlédne. Rybám zase bude vadit, že se jim Kozoroh dostatečně nevěnuje. Jejich rozvod šokuje všechny jejich známé, kteří je měli za dokonalý pár.

Nejvíce a nejméně finančně úspěšná znamení zvěrokruhu

Vodnář a Lev

I u tohoto páru se zdá, že to může fungovat. Inteligentní, úspěšný a vynalézavý Vodnář a šarmantní vášnivý Lev. Mnohdy se nechají zaslepit tím, že jim ostatní říkají, jak moc jim to spolu sluší. Přijde jim, že spolu dokážou velké věci. Po čase však Lvova neustálá touha být neustále středem pozornosti začne introvertního Vodnáře štvát. Lev se mu začne zdát povrchní a Vodnář o něj ztratí zájem. Lev zase nebude chápat, proč je Vodnář najednou tak odtažitý. Ve skutečnosti se Lvovi uleví, když Vodnář požádá o rozvod, ale před okolím si bude hrát na chudinku.

Ryby a Beran

Mezi těmito dvěma hned na začátku fungovala chemie. Obě tato znamení jsou velmi atraktivní a inspirují druhé. Na první pohled dokonalý pár, který však dělí nepřekonatelné rozdíly. Ryby jsou příliš citlivé na to, aby snášely Beranovu upřímnost, neustále se budou urážet. Beran zase nemá rád, když ho kdokoliv omezuje a snaží se ho měnit. Tohle prostě nebude fungovat, jak rychle jejich láska vzplála, tak rychle uvadne.

Foto. ProfimediaDiskuzeMáme nové diskuze!

Sdílejte


Další na Expres FM