Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Ross z Přátel promluvil o vztahu s Jennifer Aniston: Je to láska?

Redakce
V médiích se objevily zprávy o tom, že spolu seriáloví Přátelé mají chodit! Je tomu skutečně tak, tvoří Jennifer Aniston a David Schwimmer nový pár? Pravda už je venku, jak to tedy mezi nimi je, je to láska, nebo jsou stále jen přátelé?
12. 08. 2021


Údajně spolu měli randit

Před pár hodinami internet zaplavily zprávy, že spolu Jennifer Aniston a David Schwimmer údajně už několik měsíců randí. Informoval o tom web Closer s odkazem na utajený zdroj. První náznaky mohli fanoušci Přátel pozorovat už během květnové premiéry speciálu Přátelé: Zase spolu. Oba dva tehdy přiznali, že k sobě během natáčení chovali city. Moderátor show James Corden se totiž přítomných Přátel ptal, jak je možné, že nikdo za ta léta neměl románek s někým z kolegů. David Schwimmer tehdy řekl: „Moc se mi líbila Jennifer. Bylo to opětováno. Byli jsme do sebe hodně zakoukaní, ale míjeli jsme se. Jeden z nás byl vždy ve vztahu a nikdy jsme tu hranici nepřekročili.“

Drželi to však v tajnosti. Zdroj webu Closer prozradil, že by tak tomu mělo být i v reálném životě, údajně se spolu měli sblížit během natáčení epizody Zase spolu. „Po shledání bylo jasné, že vzpomínky na minulost v obou vyvolaly city a že chemie, kterou vždy museli potlačovat, tu stále je. Začali si psát zprávy bezprostředně po natáčení a minulý měsíc David odletěl pryč z domova v New Yorku, aby se setkal s Jennifer v LA. Trávili čas v domě Jennifer, která po večerech vařila večeře, užili si spolu skvělé chvíle, povídali si a smáli se. Byli také spatřeni, jak pijí víno, ponořeni do rozhovoru během toho, co se procházeli okolo jedné z oblíbených vinic Jennifer v Santa Barbaře, bylo patrné, že je mezi nimi silná chemie,“ uvedl zdroj. To, že je dvojice spolu v kontaktu je jasné, minulý týden propagovali merch show Přátelé a některým fanouškům se zdálo, že spolu flirtují.

Podvádění ve vztahu? Pro tyto celebrity to není žádný problém. Budete překvapeni, jaké jsou důvody Scarlett Johansson nebo Hugha Granta!

Tvoří David Schwimmer a Jennifer Aniston pár?

Fanoušky seriálu Přátelé samozřejmě začalo velmi zajímat, jestli tak tomu skutečně je. Bylo by krásné, kdyby jejich láska nezůstala pouze na televizních obrazovkách, ale vytvořili spolu pár i v reálném životě. Bohužel musíme fanoušky zklamat, jsou to opravdu jen přátelé a dohromady se nedali. Potvrdil to manažer Davida Schwimmera, který pro britská deník The Sun uvedl, že na drbech, že spolu David Schwimmer a Jennifer Aniston chodí, není ani trocha pravdy. Herečka Jennifer Aniston je tedy stále single. Naposledy se spekulace o jejím novém tajemném příteli objevily v únoru tohoto roku. Informoval o tom inTouch. Údajně toho Jennifer a její protějšek měli mít hodně společného. „Stojí nohama na zemi, je pohledný, umí ji rozesmát a dává jí pocit bezpečí. Důvěřuje mu,“ prozradil tehdy zdroj. Nutno dodat, že žádné bližší informace už se v médiích neobjevily a dodnes se neví, kdo onen tajemný muž byl. Jennifer Aniston je tedy stále k mání, stejně jako herec David Schwimmer. Ten se v roce 2017 rozvedl s umělkyní Zoë Buckman. Zůstávají přáteli.Kam dál? Jak dnes vypadají představitelé seriálu Xena?


Zdroj úvodní fotografie: Profimedia
Zdroje informací
Closer The Sun Meaww

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM