Dopoledne na Expres FM /
Celý playlist
Ostatní

Rihanna debutuje v žebříčku Forbes, je nejbohatší hudebnicí

Redakce
Rihanna (35) má díky své kosmetické řadě Fenty Beauty hodnotu 1,7 miliardy dolarů, což z ní dělá nejbohatší hudebnici vůbec! Jaké majetky mají další umělci?
10. 04. 2022

Rihanna, Jay-Z a Kanye West jsou již hudební "královskou" rodinou a nyní svůj odkaz dále upevnili – jako miliardáři! Všechny superhvězdy se dostaly do žebříčku Forbes World's Billionaires List pro rok 2022, přičemž Rihanna se v tomto seznamu poprvé prosadila jako nejvýše postavená hudebnice. Rihanna, která brzy porodí své první dítě, dosáhla v srpnu statusu miliardáře a s čistým jměním 1,7 miliardy dolarů se řadí na 1.729. místo v seznamu.

Kosmetická firma Fenty Beauty generuje stovky milionů!

Její bohatství je z velké části zásluhou její kosmetické řady Fenty Beauty, která v roce 2020 vygenerovala více než 550 milionů dolarů a také se stala první osobou z Barbadosu, která se kdy dostala na seznam Forbes.

Když ho máš, tak ho ukaž aneb Co nosí těhotná Rihanna?

Komu patří první místo?

Vyšší pozici v žebřičku než Rihanna obsadil třeba rapper Kanye West (44), jehož čisté jmění, 2 miliardy dolarů, ho řadí na 1.513. místo. Jeho bohatství je částečně díky jeho značkám tenisek a oblečení Yeezy. V roce 2020 byl Forbesem poprvé jmenován miliardářem.

JAY-Z se mezitím dostal na žebříček na pozici 2.076 s čistým jměním 1,3 miliardy dolarů, což je o 6 milionů méně než loni.


V čele žebříčku letos stojí generální ředitel Tesly, SpaceX a brzy i Twitteru Elon Musk, jehož majetek má hodnotu 219 miliard dolarů. Je tak podle Forbesu nejbohatším člověkem světa.


Musk versus Bezos: Kdo ovládne vesmír?

Zdroj: Forbes, People
Úvodní foto: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM