Ostatní

Ranní klub slaví s hosty první narozeniny!

Redakce
1. dubna to bude rok, kdy se na Expres FM vrátil Miloš Pokorný a zahájil se svým teamem vysílání pořadu Ranní klubu, který můžete poslouchat každý všední den od 7:00 do 10:00.
31. 03. 2021

Za celý rok vysílání se odvysílalo celkem 251 dílů, a to je víc než 750 hodin vysílání, za kterými stojí dalších víc než 500 hodin příprav. V rámci roku přišlo za teamem do vysílání nejméně 45 hostů a dalším desítkám se ve vysílání volalo.
S Milošem se na přípravě Ranního klubu moderátorsky spolupodílí Barbara Hacsi a Michal Plšek, zpravodajství připravuje společně s Magdou Korcovou celý zpravodajský team rádia, o zvukovou architekturu se stará Jozef Rams. Mezi další členy teamu patří Jiří Hošek, Jindřich Šídlo a Luděk Mádl ze Seznam zpráv, reportér Martin Vévoda, Brněnská spojka Petr Švancara, bulvární expert plk. Nachtigal a taxikář Samír.

A protože nikdo nechce slavit narozeniny sám, tak si i Ranní klub pozval narozeninové hosty:
V pondělí 29. 3. si můžete poslechnout rozhovor s prvním hostem, kterým bude Richard Genzer. Geňa začal jako tanečník ve skupině UNO. Následně se proslavil jako filmový a divadelní herec, komik, bavič, ale i scénárista a choreograf. Znát ho můžete z Tele Tele, Partičky, z filmu Sněženky a machři po 25 letech, Kameňák nebo muzikálu Dracula.

V úterý 30. 3. přivítá Ranní klubu ve vysílání druhého gratulanta, kterým bude Vojta Dyk. Vojta je herec a zpěvák, který vyrůstal v pražských Holešovicích, kde se mj. učil na housle a klavír. Na pažbě má několik filmových i muzikantských zářezů.

Ve středu 31. 3. přijde se svou gratulací Michal Dvořák. Michal je zakládající člen úspěšné skupiny Lucie, český producent, skladatel, textař, autor filmové a scénické hudby. Stojí za projekty jako Vivaldianno, iMUCHA a Soundtrack Poděbrady.

Ve čtvrtek 1. 4. otevře při svém rozhovoru pomyslné šampaňské Ondřej Gregor Brzobohatý. Ondra je mj. herec, zpěvák, skladatel, pianista. Už od dětství byl veden k hudbě, doma se u nich zpívalo a hrálo téměř nepřetržitě. Vystudoval konzervatoř Jaroslava Ježka. Je syn herce Radoslava Brzobohatého a herečky Hany Gregorové

Ranní klub si pro Vás připravil společně s kávovary JURA soutěž, o naprostou novinku, která dokáže to, o čem se může ostatním kávovarům jenom zdát.
Současná opatření bohužel nedovolují soutěž uspořádat. Zatím tedy máte čas přemýšlet na tím, jaký dezert anebo dort s kávovou nebo čokoládovou složkou je podle Vás ten nejlepší.

Začátky vysílání, ale vše podstatné z celého roku si můžete připomenout v podcastu Ranního klubu

Celému Rannímu klubu všechno nejlepší.

Foto: Profimedia.czDiskuzeVstoupit do diskuze

Sdílejte

Další na Expres FM