Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Protivný sprostý holky: Co dnes dělají a jak dnes vypadají hvězdy tohoto filmu?

Redakce
Kdo by to byl čekal, že z praštěné romantické komedie Protivné sprosté holky vzejde hned několik hollywoodských hvězd. Komu se podařilo prosadit se a vyšvihnout se mezi "hollywoodskou smetánku"? Jak dnes žijí herci z tohoto známého filmu, jak se jim daří v kariéře i osobním životě a jak se za ty roky změnili?
09. 07. 2021

Amanda Seyfried (Karen Smith)

Amanda Seyfried (35) debutovala filmem Protivné sprosté holky. Role prostoduché Karen Smith ji proslavila a další nabídky se jen hrnuly. Zahrála si v seriálech Veronica Mars a Velká láska. Průlom v její kariéře nastal v roce 2008, kdy si po boku slavných hollywoodských hvězd zahrála ve filmovém muzikálu Mamma Mia! Mezi její další známé filmy patří Milý Johne, Vyměřený čas, Bídníci a Méďa 2. V roce 2021 získala svou první nominaci na Oscara za nejlepší herečku ve vedlejší roli v životopisném filmu Mank. V roce 2017 se provdala za amerického herce Thomase Sadoskiho (44). Mají spolu dvě děti, dceru Ninu a syna Thomase.

Amanda Seyfried.jpg

Foto: Profimedia

Nový vztah Angeliny Jolie na obzoru! Ve hře jsou překvapivě tito dva muži

Rachel McAdams (Regina George)

Rok 2004 byl pro hereckou kariéru Rachel McAdams (42) zlomový. Role potvory Reginy George ji proslavila, ale ještě větší úspěch měl film Zápisník jedné lásky, kde si zahrála po boku Ryana Goslinga. Stala se vyhledávanou herečkou a od té doby se objevila v mnoha hollywoodských filmech, mezi ty nejvýznamnější patří Sherlock Holmes, Půlnoc v Paříži, Navždy spolu, Doctor Strange a Noční hra. Za drama Spotlight byla dokonce nominována na Oscara v kategorii nejlepší herečka ve vedlejší roli. Rachel McAdams si úzkostlivě střeží své soukromí. Momentálně je jejím partnerem scénárista Jamie Linden (40). V roce 2018 se páru narodil syn. V srpnu 2020 se podařilo bulvárním fotografům herečku vyfotografovat s viditelným bříškem, ale další informace zatím pár tají.

Rachel McAdams.jpg

Foto: Profimedia

Celebrity, které litují plastických operací: Posuďte sami, nevypadaly předtím lépe?

Lindsay Lohan (Cady Heron)

Film Protivné sprosté holky učinil z bývalé dětské hvězdy vyhledávanou herečku. Následně si zahrála romantickém filmu Vlastní pravidla, komedii Můj auťák Brouk a thrilleru Vím, kdo mě zabil. Lindsay Lohan (34) měla kariéru skvěle nastartovanou, ale vše se pokazilo, když si média začala všímat jejího bujarého životního stylu. Skandály kvůli držení drog, řízení pod vlivem alkoholu a jejích útěků z léčebny jí zničily kariéru. Pro její fanoušky ale máme dobrou zprávu, Lindsay Lohan se po mnoha letech ke hraní vrací. Netflix ji obsadil do připravované vánoční komedie, kde si Lindsay Lohan zahraje dědičku hotelu, která při nehodě ztratí paměť. Momentálně má herečka nového přítele, finančníka Badera Shammase.

Lindsay Lohan.jpg

Foto: Profimedia

Pět nejkrásnějších žen na světě v roce 2021

Lacey Chabert (Gretchen Wieners)

Lacey Chabert (38) se nepodařilo uspět tak výrazně jako jejím třem hereckým kolegyním. Stále se herectví věnuje, ale nepatří mezi nejvyhledávanější hollywoodské herečky. Zahrála si ve filmech Mezi námi děvčaty, Černé Vánoce a Bejvalek se nezbavíš. Jejím zatím posledním filmem je romantický snímek Sweet Carolina. V roce 2013 se provdala za úspěšného podnikatele Davida Nehdara, (46) se kterým ji předtím pojily roky přátelství. V roce 2016 se páru narodila dcera Julie.

Lacey Chabert.jpg

Foto: Profimedia

Tyto 4 detektivní hádanky uhodne jen skutečně chytrý člověk: Jedna z nich se používá k odhalení psychopatie!

Jonathan Bennett (Aaron Samuels)

Jonathan Bennett (40) si ve filmu Protivné sprosté holky zahrál roli krasavce Aarona Samuelse, o jehož přízeň soupeřila Regina a Cady. Rok poté si zahrál v romantických komediích Dvanáct do tuctu 2 a Ztroskotaná láska. Dodnes se herectví věnuje, ale žádný z jeho filmů už není tak známý.

Jeho velkým koníčkem je vaření, v letech 215-2017 moderoval cukrářskou show. O rok později pak s americkou kuchařkou celebrit Nikki Martin vydal knihu receptů. Momentálně je herec zasnoubený a se svým přítelem, hercem Jaymesem Vaughanem, chystá velkolepou veselku v Mexiku.

Jonathan Bennett.jpg

Foto: Profimedia
Úvodní foto: ProfimediaDiskuzeVstoupit do diskuze

Sdílejte

Další na Expres FM