Sunday Night Cream
Radek Honc
Celý playlist
Poslouchat online
Sunday Night Cream /
Celý playlist
Ostatní

Playboy dvojčata promluvila o intimnostech s Hefnerem, pohlavních nemocech i potratu

Redakce
Sestry Karissa a Kristina Shannon kdysi obývaly vyhlášenou Playboy vilu. Nyní promluvily o tom, co se děje za jejími zdmi. V rozhovoru se rozpovídaly o intimnostech s Hefnerem, pohlavních nemocech i potratu.
30. 03. 2022

Bývalá Playboy dvojčata promluvila o intimnostech s Hefnerem

Dvojčata Karissa a Kristina Shannon patřily k jedněm z mnoha přítelkyň Hugha Hefnera. Na čas strávený s ním však nevzpomínají úplně s láskou. Sestry promluvily o vztahu a intimnostech s Hefnerem, pohlavních nemocech i potratu. Nyní je sestrám 32 let, ale Hugha Hefnera prvně potkaly už ve svých osmnácti letech. Tehdy pracovaly v restauraci, když se jim naskytlo focení pro Playboy. Jejich fotografie okamžitě upoutaly Hefnerovu pozornost. Posléze byla dvojčata zvolena Playmates měsíce července a srpna 2009. A co víc, od Hefnera obdržely sestry dopis s pozvánkou do Playboy vily. Sestry měly za to, že je pozvání zcela nevinné. „Sakra ne, nemyslíte si, že 80letý muž spí se všemi těmi ženami,“ uvedla v rozhovoru Karissa.

Herečky s netradiční krásou, které se umísťují v žebříčcích nejošklivějších celebrit

O tom, že se spletly, je prý přesvědčila oslava jejich 19. narozenin. „To byla noc, co jsme si uvědomily, do čeho jsme se to dostaly,“ říkají dnes sestry. Na party popíjely a tvrdí, že jim údajně Hefner nabídl i lék na uklidnění. Karissa také promluvila o intimnostech s Hefnerem: Ani to nedokončil. Jen si to představte, jak se jeho stará ruka trochu třese a dotýká se vašeho prsa. Je to, jako byste měli sex se svým dědečkem.“ Jakmile usnul, vběhla dvojčata do sprchy, kde se dle svých slov snažila „sterilizovat“. Avšak z vily sestry neodešly, prý měly pocit, že „není cesty zpět“. Dvojčata také tvrdí, že ve vile fungoval jasný řád, například jakmile hodiny odbily půlnoc, tak se prý všechny ženy shromáždily v Hefnerově ložnici.

Sestry se neostýchají mluvit o pohlavních nemocech a potratu

Kristina Shannon se neostýchá mluvit o pohlavních nemocech: „Jednou se u mě projevila pohlavně přenosná choroba. Chytili jsme chlamydie. Pamatuji si, jak jsem šla dolů do kanceláře Mary O'Connorové, jeho asistentky lomítko naší paní domácí. Řekla nám, že to se stává, když je člověk sexuálně aktivní.“ Tento výrok Kristinu šokoval, pomyslela si tehdy, že „se tam už všichni zbláznili“. Tehdy se sestry zařekly, že s Hefnerem už nechtějí nikdy více mít pohlavní styk. Dle jejich vyjádření se jim to nějaký čas dařilo, ale pak za nimi měl údajně Hefner přijít a říct jim, že pokud ho mají rády a chtějí být jeho přítelkyněmi, tak se to bez pohlavního styku neobejde.

Jedna ze sester, Karissa, posléze zjistila, že je s Hughem Hefnerem těhotná. Došlo k tomu úplnou náhodou, chystala se podstoupit plastickou operaci, ale test z krve prozradil, že je v očekávání. Nemohla tomu uvěřit, myslela si, že Hefner už je natolik starý, že to není možné. Okamžitě se rozhodla, že to bude její tajemství, o kterém nikomu neřekne a tajně půjde na potrat. Nechtěla prý, aby ji Hefner ještě více ovládal. „Cítila jsem se znechucená svým tělem. Měla jsem pocit, jako by ve mně bylo něco jako mimozemšťan. Byla jsem naštvaná. Jen jsem to chtěla mít za sebou,“ uvedla k potratu Karissa. Ačkoliv je to více než 10 let, co jsou dvojčata z vily pryč, stále si prý v sobě nesou trauma.

Zdroj úvodní fotografie: Profimedia

Zdroj informací: People

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM