Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
Ostatní

Novinky Expres FM pro 9. týden

Redakce
Jeden z nejvýraznějších talentů tuzemské hudební scény vydává první singl po přestupu pod křídla nového vydavatelství, dokonce hned ve dvou verzích. S novým materiálem se hlásí americká skupina Future Islands i elektronické duo Sofi Tukker, svou desku připomínají i Metronomy. Z líhně kanálu Disney se po Miley Cyrus a Olivii Rodrigo představuje další zajímavá zpěvačka.
02. 03. 2022


7krát3 – Headphones (Mr. Moustache Remix)

Štěpán Hebík aka 7krát3 je jedním z nejvýraznějších nových objevů na domácí scéně za poslední roky. Loni byl Českou hudební akademií oceněn Andělem coby nejlepší sólový interpret. Po konci labelu BiggBoss, který ho objevil, zakotvil 7krát3 u nového vydavatelství Championship music a teď vydává nový singl. Ten vyšel ve dvou verzích, každá z nich má svůj vlastní klip. Originální verzi produkoval Roman Holý, souběžně vychází i remix, který měl premiéru ve Večerní show na Expres FM. Postaral se o něj dj a producent Mr. Moustache, který prochází z Kolína, ale momentálně žije v Los Angeles.

Metronomy – Things Will Be Fine

Uznávaná britská kapela Metronomy vydala 18. února své sedmé album Small World. Z něj vychází další, v kontextu této vypjaté doby příjemně optimistický singl. V rámci turné k nové desce se Metronomy staví i u nás, a to hned dvakrát. Na 17. března mají plánovanou zastávku v brněnském klubu Fléda, 22. března v pražské Roxy.

Saskia Burešová a vzpomínky na The Beatles, U2 i nejčernější den v dějinách hudby: Hudební kalendárium pro 9. týden

Dove Cameron – Boyfriend

Dove Cameron je americká zpěvačka a herečka, která se stejně jako Miley Cyrus nebo Olivia Rodrigo proslavila původně jako hvězda Disney Channel. Její průlomový singl má našlápnuto stát se jedním z největších hitů začátku letošního roku, momentálně se dere vzhůru ve všech podstatných světových hitparádách.

Future Islands – King Of Sweden

Nový singl vydává uznávaná americká kapela v čele s nezaměnitelným zpěvákem Samuelem Herringem. Zda bude následovat i nové – sedmé – album, které by navázalo na dva roky starý počin As Long as You Are, zatím není jasné.

Sofi Tukker – Original Sin

Nový singl od americké elektronické dvojice, který pochází z jejich chystané druhé desky. Ta se bude jmenovat Wet Tennis a vyjde 29. dubna. Aktuálně byl ohlášen jejich koncertní návrat do Prahy, vystoupí 7. září v Roxy.

Co nejvíc hraje na vlnách našeho rádia? Expres Top: Není to apríl, Red Hot Chilli Peppers vydají deskuFoto: David Urban / Championship Music

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM