Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Novinky Expres FM pro 41. týden

Redakce
Willow Smith společně s Tylerem Colem bodují s písní dlouhých 18 měsíců od vydání. S novými singly se hlásí irský písničkář Dermot Kennedy, jeho americká kolegyně Lindsey Jordan a v Berlíně usazená australská parta The Parcels. Na hit Ride navazuje tuzemská skupina Iggy Mayerov.
13. 10. 2021

The Anxiety – Meet Me At Our Spot

Další tzv. sleeper hit, kterému k opožděné popularitě pomohla sociální síť TikTok. The Anxiety je projekt zpěvačky (a dcery hereckého páru Willa a Jady Smithových) Willow Smith a jejího přítele Tylera Colea. Jejich společná deska vyšla už minulý rok v březnu, ovšem až nyní se ze singlu Meet Me At Our Spot začíná stávat velký virální hit.

Čtěte a poslouchejte: Hudební kalendárium Saskie Burešové pro 41. týden

Parcels – Somethinggreater

V Berlíně usazená australská kapela ohlásila vydání své druhé desky. Bude se jmenovat Day/Night, bude to dvojalbum a vyjde 5. listopadu. My z desky nabízíme aktuální singl.

Dermot Kennedy – Better Days

Nový singl devětadvacetiletého irského písničkáře: "Je to píseň o trpělivosti. Jde o víru v lepší zítřky bez ohledu na to, jak těžké umí věci být," přibližuje text písně Dermot.

Iggy Mayerov – Glastonbury

Pražská dreampopová kapela Iggy Mayerov patří k nejslibnějším novým jménům na domácí scéně. Kapela chystá vydání své debutové desky, na které bude i tento nový singl. Skladba Glastonbury vypráví příběh dvou nerozlučných kamarádek, které se postupem času odcizí.

Snail Mail – Valentine

Debut projektu americké indie písničkářky Lindsey Jordan s názvem Lush z roku 2018 si vysloužil skvělé recenze. Druhé album Valentine, které vyjde 5. listopadu, o sobě dává vědět titulním singlem.

Kam dál? Charli XCX exkluzivně: Nová deska bude popová, chtěla bych moderovat


Foto: Tyler Cole

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM