Ranní klub
Barbara Hacsi, Miloš Pokorný
Celý playlist
Poslouchat online
Ranní klub /
Celý playlist
Ostatní

Novinky Expres FM pro 37. týden

Redakce
Ed Sheeran se opět spojil s tanečním producentem a nabízí další ochutnávku z chystané páté desky. Nové album připravuje i anglická kráska Charli XCX nebo legendární rapper Orion.
15. 09. 2021

Ed Sheeran – Shivers

V pořadí už pátá deska Eda Sheerana se bude jmenovat = [equals] a vyjde 29. října. Po pilotním tanečním singlu Bad Habbits teď globální superstar vydává druhý oficiální singl, který je opět překvapivě svižný. O produkci se postaral producent Fred John Philip Gibson aka Fred again.., s nímž Ed spolupracoval na desce No.6 Collaborations Project a právě na předchozím singlu.

Charli XCX – Good Ones

Anglická zpěvačka a skladatelka skotsko-ugandského původu Charli XCX, vlastním jménem Charlotte Emma Aitchison, vypustila první singl ze své páté desky, která by měla vyjít příští rok. O chystané desce pak Charli říká: „Zahrnuje všechno, co mi dnes život nabízí – slávu, půvab, vnitřní démony i globální hity.“

Orion & Ondřej Pivec – Famous

Legendární domácí rapper Orion dokončuje svou třetí sólovou desku, která se bude jmenovat Teritorium III a vyjít by měla už příští měsíc. Tohle je z alba první singl, který produkoval Orionův kolega z PSH Mike Trafik a hostuje v něm světoznámý klávesista a varhaník Ondřej Pivec. Skladba pak měla exkluzivní premiéru v naší Večerní show. Úryvkem z Večerní show s Vladem a Radkem mimochodem píseň začíná.

Easy Life – Ocean View

Pětice z anglického Leicesteru vydala na konci května dlouho očekávané debutové album s názvem Life’s a Beach, s nímž debutovala na druhém místě britského albového žebříčku. Tohle je z desky další singl.

Terra – Stupid Love

Zpěvačka a skladatelka Tereza Pištěláková aka Terra je další velmi slibné jméno na domácí scéně. Je jí čerstvě osmnáct, má za sebou už několik singlů a tenhle je ten nejnovější, který vyšel na novém labelu Addict Sound, za nímž stojí dj NobodyListen.Foto: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM