Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Novinky Expres FM pro 36. týden

Redakce
Popová princezna Halsey vydala temnou desku, s kterou jí pomáhali členové Nine Inch Nails. Do éteru Expres FM nasazujeme i hobby projekt Calvina Harrise, nejslavnější animovanou kapelu a ochutnávky z nových alb Caroline Polachek a Blossoms.
08. 09. 2021


Halsey – I Am Not A Woman, I'm A God

Americká zpěvačka a skladatelka Ashley Nicolette Frangipane známá pod uměleckým jménem Halsey vydala 27. srpna svou čtvrtou desku s názvem If I Can't Have Love, I Want Power, na které se vydala do temnějších vod, než u ní bylo dosud zvykem. Ostatně album překvapivě produkovali Trent Reznor a Atticus Ross z Nine Inch Nails. Tohle je z alba první singl.

Love Regenerator & Eli Brown – We Can Come Together

Love Regenerator je vedlejší projekt skotské superhvězdy Calvina Harrise. Pod touto hlavičkou vydává nejlépe placený dj světa hudbu především pro vlastní potěšení bez velkých hitparádových ambicí. Tohle je jeho nejnovější singl, který složil společně s djem a producentem Eli Brownem.

Blossoms – Care For

Britská kapela Blossoms nezahálí a pracuje na své čtvrté desce. Měl by na ní být i tento nový singl se zjevnou inspirací v sedmdesátých letech.

Caroline Polachek – Bunny Is A Rider

Uznávaná americká zpěvačka a skladatelka prorazila v kapele Chairlift, nyní se věnuje sólové dráze. Tohle je první singl z chystané druhé sólové desky, který koprodukoval britský producent Danny L Harle.

Gorillaz & AJ Tracey -Jimmy Jimmy

Gorillaz na konci srpna vydali nečekaně nové EP s názvem Meanwhile. My z něj nasazujeme skladbu Jimmy Jimmy, v níž hostuje britský rapper AJ Tracey.Foto: Halsey

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM