Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Novinky Expres FM pro 34. týden

Redakce
The Killers využili covidovou pauzu k práci na nové desce. Činili si i britští The Wombats nebo jejich krajan, producent BURNS. Nový materiál představuje Emma Smetana, z TikToku do rozhlasového éteru zamířila PinkPantheress.
26. 08. 2021

The Killers – In The Car Outside

The Killers využili lockdown k natočení nové desky, která vyšla pouhý rok po té předchozí. Novinka se jmenuje Pressure Machine a je to koncepční album, které reflektuje zážitky Brandona Flowerse z dětství, které prožil v malém městečku Nephi v Utahu. Z alba pochází i tento singl. Za rok by nám The Killers měli konečně zahrát na festivalu Colours Of Ostrava.

The Wombats – If You Ever Leave I’m Coming With You

Britští The Wombats ohlásili vydání své páté desky. Bude se jmenovat Fix Yourself, Not the World, vyjde 7. ledna a bude na ní i tento singl.

BURNS – Talamanca

Matthew James Burns aka BURNS je britský producent, skladatel a dj. Jako producent spolupracuje s velkými popovými hvězdami (Lady Gaga nebo Ellie Goulding), ale věnuje se i sólové dráze na poli taneční hudby a tahle euforická věc pojmenovaná podle pláže na Ibize, je jeho aktuální singl.

PinkPantheress – Just For Me

PinkPantheress je dvacetiletá producentka a zpěvačka, která patří k nejsledovanějším novým jménům v Británii. Proslavila se díky sociální síti TikTok, kde měla tenhle rok hned několik virálních hitů, které ji dovedly až do oficiální singlové hitparády a k podpisu nahrávací smlouvy. S nejnovějším singlem jí pomáhal už zavedený producent Mura Masa.

Emma Smetana – Night Races

Zpěvačka a skladatelka Emma Smetana vydala nový singl, s nímž jí opět pomáhali osvědčení spolupracovníci – spoluautorem skladby je její partner Jordan Haj, o produkci se pak postaral Jiří Burian.Foto: The Killers

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM