Expres FRESH! /
Celý playlist
Ostatní

Novinky Expres FM pro 32. týden

Redakce
The Weeknd chystá novou desku a vypustil první ochutnávku. Na čerstvý materiál lákají i Rudimental, CHVRCHES nebo tuzemská Timea. Jednu z nejlépe hodnocených letošních desek připomínají dalším singlem londýnští Wolf Alice.
12. 08. 2021


The Weeknd – Take My Breath

Kanadský zpěvák a skladatel The Weeknd uzavřel období megaúspěšné desky After Hours (po celém světě se prodalo kolem 3 milionů kusů, klipy k singlům z ní se blíží k půl miliardě zhlédnutí, jen na Grammy nebyla ani nominovaná) a vypustil první singl z připravované páté desky, která má pracovní název The Dawn. Na skladbě opět spolupracovali švédští producenti Max Martin a Oscar Holter, kteří stojí i za největšími hity z After Hours.

Rudimental & Skream – So Sorry

Londýnská taneční parta oznámila vydání své čtvrté desky. Ta se bude jmenovat Ground Control, vyjde 3. září a bude na ní i tento singl, v němž se Rudimental spojili s uznávaným producentem a djem Skreamem

Wolf Alice – How Can I Make It OK?

Wolf Alice začátkem června vydali svou třetí desku Blue Weekend, s níž vůbec poprvé dosáhli na první místo britského albového žebříčku a po zásluze za ní sklidili i nadšené recenze – podle serveru Metacritic je to díky skóre 91/100 čtvrtá nejlépe hodnocená deska letošního roku! Tohle je z ní další skvělý singl.

Timea – Lose My Air

Timea je dvaadvacetiletá zpěvačka a skladatelka, která prorazila díky debutovému ep Confusion of Warmth. To překvapilo svou hudební vyzrálostí. Timea pochází ze Slovenska, momentálně žije v Praze a v září se stěhuje do Berlína, kde bude studovat songwriting. Tohle je její nový singl.

CHVRCHES – Good Girls

Skotské trio ohlásilo vydání své čtvrté desky. Bude se jmenovat Screen Violence, vyjde už 27. srpna a bude na ní i tento song. Ten navazuje na pilotní singl He Said She Said a spolupráci s Robertem Smithem z The Cure v písni How Not to Drown.


Foto: The Weeknd

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM