MidnightDrip
Daniel Klusoň aka DJ Desoll
Celý playlist
Poslouchat online
MidnightDrip /
Celý playlist
Ostatní

Novinky Expres FM pro 3. týden

Redakce
Lake Malawi chystají novou desku, kterou předznamenává hit s mezinárodními ambicemi. Materiál z nové nahrávky nabízí The Weeknd, Richard Ashcroft spojil síly s dávným konkurentem, irští Fontaines D.C. lákají na dubnové album a vítězka ankety Sound Of 2022 vytěžuje svůj mixtape.
19. 01. 2022

Lake Malawi – Spinning

S novou písní tuzemské kapele Lake Malawi pomáhal norský producent Jowst, pomocí platformy Zoom se na ní podílel celý tým autorů v čele s Albertem Černým a Jeronýmem Šubrtem, jedinými stálými členy skupiny. Z LA se přidala multiplatinová spolupracovnice Miley Cyrus, Ariany Grande, Rity Ora nebo Armina Van Buurena Shari Short, v Norsku ruku k dílu přiložili Ynga a Jowst. Singl, který je předzvěstí nového alba, pánové exkluzivně představili během rozhovoru s Milošem Pokorným v Ranním klubu na Expres FM.

Legendární Saskia Burešová na Expres FM: Večerní kalendárium pro 3. týden

The Weeknd – Sacrifice

Hyperaktivní kanadský umělec The Weeknd vydal nové album. Pojmenoval ho Dawn FM a mezi spoluautory a spolupracovníky jsou Calvin Harris, Quincy Jones, Oscar Holter, Max Martin a Swedish House Mafia. Svůj hlas do tří songů zapůjčila i hollywoodská hvězda Jim Carrey. Aktuálním singlem z alba je funky Sacrifice.

Richard Ashcroft & Liam Gallagher – C’mon People (We’re Making It Now)

Richard Ashcroft, frontman jedné ze zásadních kapel zlaté éry britpopu, The Verve, v říjnu loňského roku vydal album Acoustic Hymns, na které předělal starší a velmi úspěšné písně do akustických verzí. Bittersweet Symphony, Lucky Man, Sonnet a The Drugs Don’t Work nevyjímaje. Mezi dvanácti skladbami je i výjimečná nahrávka, kde se k Richardovi přidal frontman konkurenčních Oasis Liam Gallagher.

Expres Top: Lenny spojila síly se spoluzakladatelem Linkin Park

Fontaines D.C. – Jackie Down The Line

Dublinská parta Fontaines D.C. se pro svůj název inspirovala postavou z kultovního Kmotr jménem Johnny Fontaine. Později přidali ještě zkratku D.C. (tedy Dublin City), když zjistili, že jedni Fontaines uř hrají v LA. Už 22.dubna vydají své třetí album s názvem Skinty Fia. A když to dobře dopadne, přesně o měsíc dřív i s novým materiálem dorazí do pražského klubu Roxy.

PinkPantheress – Reason

Zpěvačka a hvězda Tik Toku byla označena za nejslibnější jméno britské hudby v anketě BBC Sound Of 2022. Drum’n’bassově laděná skladba Reason je šestým singlem z jejího mixtape To Hell With It.

Kam dál? Mladí a nadějní: 9 zajímavých čerstvých jmen české hudby


Foto: Lake Malawi

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM