Totally Wired /
Celý playlist
Ostatní

Novinky Expres FM pro 29. týden

Redakce
Držitelka 10 cen Grammy láká na své druhé album dalším singlem. Novou hudbu nabízí i neúnavný producent Diplo, v Česku usazený Brit James Harries, oblíbená kapela Nothing But Thieves a uznávaný rapper Tyler, The Creator.
23. 07. 2021


Billie Eilish – NDA

Billie Eilish vypustila další singl z její velmi očekávané druhé desky, která se bude jmenovat Happier Than Ever a vyjde už 30. července. Skladbu NDA, což je mimochodem v angličtině právnická zkratka pro dohodu o zachování mlčenlivosti, produkoval opět její bratr Finneas.


Diplo & Damian Lazarus & Jungle – Don’t Be Afraid

Neúnavný americký dj a producent Diplo opět zasahuje. Ve svém nejnovějším singlu se spojil s britským producentem Damianem Lazarusem a dvojicí Jungle, která dodala své charakteristické vokály.

Nothing But Thieves – Futureproof

Anglická rocková kapela Nothing But Thieves vydala na podzim své třetí album s názvem Moral Panic, na které nyní navážou EP Moral Panic, part II s několika zcela novými songy. Jedním z nich je i singl Futureproof.

James Harries – Slow Mover

Rodák z Manchesteru, který trvale žije v Praze, vypustil nový a letně pozitivní singl. Skladbu produkoval Viliam Béreš a zazpívaly si v něm zpěvačky Barbora Mochowa a Eliška Bozemanová.

Tyler, The Creator & Youngboy Never Broke Again & Ty Dolla $ign- WUSYANAME

Americký rapper Tyler, The Creator patří mezi nejuznávanější jména na současné hiphopové scéně. Dokazuje to i jeho nová deska Call Me If You Get Lost, která vyšla na konci června, debutovala na prvním místě amerického žebříčku a podle serveru Metacritic patří mezi deset nejlépe hodnocených desek tohoto roku. Z alba pochází i tento singl, v němž hostují rappeři Youngboy Never Broke Again a Ty Dolla $ign.

Kam dál? Rozvodem k nové desce: Coldplay – Ghost Stories
Foto: Billie Eilish / Interscope Records

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM