Totally Wired /
Celý playlist
Ostatní

Novinky Expres FM pro 28. týden

Redakce
Nová Amy Winehouse? Tahle exoticky vypadající Angličanka má snad na víc a všechny se o tom pokusí přesvědčit debutovým albem. Dále nabízíme předzvěst nových desek norské Aurory, anglického Sama Fendera, americké Willow i českého Andy Čermáka.
13. 07. 2021


Joy Crookes – Feet Don’t Fail Me Now

Mluví se o ní jako o nové Amy Winehouse, 22letá anglická zpěvačka a skladatelka s bangladéšsko-irskými kořeny (celým jménem Joy Elizabeth Akther Crookes) má za sebou nominaci v kategorii Rising Star na Brit Awards a čtvrté místo v anketě BBC Sound Of 2020. Tohle je aktuální singl z jejího chystaného debutového alba, které by mělo vyjít ještě letos.

Aurora – Cure For Me

Norská zpěvačka a skladatelka Aurora pracuje na své třetí desce, ze které představuje pilotní singl. Zároveň oznámila k chystané novince i turné, v rámci kterého se objeví i v Česku, konkrétně 26. února 2022 ve Fóru Karlín.

Sam Fender – Seventeen Going Under

Uznávaný anglický písničkář oznámil vydání svého druhého alba. Bude se jmenovat Seventeen Going Under, vyjde 8. října a tahle titulní věc je první oficiální singl z něj.

Willow & Travis Barker – Transparent Soul

Willow je dvacetiletá americká zpěvačka, skladatelka, herečka a taky dcera Willa Smithe a Jady Pinkett Smith. Tohle je singl z její čtvrté desky s názvem Lately I Feel Everything, která vyjde už tento pátek 16. července. Bubny do této skladby pak nahrál legendární Travis Barker z Blink-182.

Andy Čermák – Inside Outside

Frontman pražské kapely Sunflower Caravan chystá na podzim své první sólové album. To se bude jmenovat Secret December a bude na něm i tento singl.Foto: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM