Ostatní

Novinky Expres FM pro 25. týden

Redakce
Lenny vydává singl vytvořený s věhlasným producentem, Twenty One Pilots, Dua Lipa a Foo Fighters vytěžují aktuální alba. A českým posluchačům představujeme nadějnou anglickou písničkářku.
23. 06. 2021


Billie Marten – Creature Of Mine

Billie Marten, vlastním jménem Isabella Sophie Tweddle, je 22letá anglická písničkářka. Vlastní hudbu vydává od patnácti let (na kytaru hraje od sedmi) a tohle je singl z její třetí desky Flora Fauna, která vyšla 21. května a byla skvěle přijatá u hudební kritiky.

Twenty One Pilots – Saturday

Populární dvojice z amerického Ohia vydala na konci května své šesté album Scaled And Icy a tohle je z něj třetí singl. Zpěvák Tyler Joseph a bubeník Josh Dun by měli příští rok opět zahrát živě v Česku. Jsou ohlášeni jako jedni z headlinerů festivalu Colours Of Ostrava. Tak snad to na třetí pokus konečně vyjde…

Dua Lipa – Love Again

Dua Lipa se ještě jednou vrací ke svému loňskému a veleúspěšnému albu Future Nostalgia, za které dostala Brit Awards i Grammy. Tohle je z něj aktuální singl, postavený na samplu skladby od Lew Stone & The Monseigneur Band, který proslavil hlavně projekt White Town v devadesátkovém hitu Your Woman.

Foo Fighters – Making A Fire

Foo Fighters vydali v únoru své desáté řadové album s názvem Medicine At Midnight a tohle je z něj další singl. Jednou z doprovodných vokalistek na nahrávce je mimochodem i Grohlova dcera Violet. Kromě propagace aktuální řadovky chystají Foo Fighters na červenec diskotékové album, které ale vydají pod názvem Dee Gees. Asi není třeba dodávat, že půjde o poctu legendární bratrské formaci Bee Gees.

Čtěte také: “Zlomil jsem si nohu. Hrajeme dál!”


Lenny – Overdosed

Zcela nový singl domácí zpěvačky a skladatelky Lenny. Skladbu produkoval britský producent a zvukový inženýr Dan Lancaster, který má za sebou spolupráci třeba s Bring Me The Horizon nebo Blink -182.

Lenny bude hostem Večerní show 5. července 2021! Loni navštívila Ranní klub Miloše Pokorného:

Kam dál? Co stojí za názvy a přezdívkami slavných hudebníků?Foto: Profimedia.cz

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM