Dopoledne na Expres FM /
Celý playlist
Ostatní

Novinky Expres FM pro 23. týden

Redakce
V éteru Expres FM nově uslyšíte duet dvou žhavých jmen americké nezávislé scény, předzvěst nových alb norské pěnice Sigrid i anglických The Vaccines, novinku od jednoho z nejsledovanějších nových jmen ostrovní hudby a budoucí taneční hit letošního léta.
09. 06. 2021

Sigrid – Mirror

Norská zpěvačka a skladatelka Sigrid Solbakk Raabe prorazila mezinárodně svým debutem Sucker Punch z roku 2019. Ten dosáhl skvělých prodejů v rodném Norsku, ale i ve Velké Británii, kde BBC dříve zařadilo zpěvačku i do čela prestižního seznamu Sound Of 2018. Tohle je její nový singl, který se zřejmě objeví i na její připravované druhé desce.

MK – Chemical

Osmačtyřicetiletý Marc Kinchen aka MK je uznávaný americký houseový dj a producent. Na scéně se pohybuje už od devadesátých let, kdy se proslavil remixem kultovní písně Push The Feeling On od Nightcrawlers. Aktuální singl je skloňován coby jeden z tanečních hitů tohoto léta.

The Vaccines – Headphones Baby

Londýnská pětice s velmi aktuálním názvem pracuje na své páté desce. Frontman Justin Young zatím prozradil jen to, že se jedná o to nejlepší, co kdy natočili, a že zatím bezejmenné bude obsahovat 13 nebo 14 písní. Jednou z nich bude první singl, který The Vaccines s předstihem vypustili.

Sharon Van Etten & Angel Olsen – Like I Used To

Písničkářky Sharon Van Etten a Angel Olsen patří bez pochyby k nejuznávanějším hudebnicím na současné americké alternativní scéně. Nyní se spojily a nahrály tento skvělý společný singl.

Holly Humberstone – The Walls Are Way Too Thin

Jednadvacetiletá anglická písničkářka patří mezi nejsledovanější nová jména – viz druhé místo v anketě BBC Sound Of 2021. Aktuální singl předznamenává chystané druhé EP s názvem Emotional Grim Reaper, které by mělo vyjít na podzim.


Foto: Profimedia.cz

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM