Saturday Night Fever /
Celý playlist
Ostatní

Novinky Expres FM pro 15. týden

Redakce
bvbv
15. 04. 2021

Tata Bojs – Holka z plakátu / Holka z plakátu (Dafonic Remix)

Chlapci z Hanspaulky na konci minulého roku vydali svou desátou desku Jedna nula, která je nominovaná na cenách Anděl v prestižní kategorii Album roku. Tohle je další singl, který výjimečně nasazujeme ve dvou verzích – originální verzi z alba a také povedený remix od producenta Ondřeje Jančoviče, který si říká Dafonic.


Everyone You Know & Joy Anonymous – Just For The Times

Everyone You Know je bratrské duo, které patří mezi výrazná nová jména na britské scéně. V novém singlu se spojili s producentem, který si říká Joy Anonymous a natočili tohle "klubové blues" s nostalgií po časech před pandemií a zároveň s optimismem, že už brzo se vše zase vrátí.


Twenty One Pilots – Shy Away

Populární americká dvojice oznámila vydání své šesté desky, kterou nahrála v karanténě. Album se bude jmenovat Scaled And Icy, vyjde 21. května a my vám z něj nabízíme první singl.


Doja Cat & SZA – Kiss Me More

Zpěvačky Doja Cat a SZA patří k nejvýraznějším jménům současné americké pop music a nyní se spojily v jednom singlu. Ten se objeví na třetí desce Doja Cat, která se bude jmenovat Planet Her a měla by vyjít v létě.


Olivia Rodrigo – Deja Vu

Debutový singl osmnáctileté americké zpěvačky a skladatelky Drivers License se stal fenoménem a pokořil několik rekordů- za pouhé tři měsíce má například na Spotify přes 600 miliónů přehrání. Tohle je její další singl, celé debutové album vyjde 21. května.

https://vimeo.com/532869990Titulní foto:
Tata Bojs / Salim Issa

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM