Ranní klub
Barbara Hacsi, Miloš Pokorný
Celý playlist
Poslouchat online
Ranní klub /
Celý playlist
Ostatní

Novinky Expres FM pro 14. týden

Redakce
Čtyři anglická jména, o kterých se mluví, plus jeden zajímavý český projekt - to je nabídka čerstvé hudby v éteru Expres FM.
09. 04. 2021

Royal Blood – Limbo

Anglická dvojice Royal Blood, kterou tvoří zpěvák a basista Mike Kerr a bubeník Ben Thatcher, vydá už 30. dubna své třetí album s názvem Typhoons. Tohle je již třetí (a opět skvělý) singl, kterým na album lákají.


KSI & Yungblud & Polo G – Patience

Olajide Olayinka Williams Olatunji známý pod nickname KSI je 27letý youtuber, boxer a rapper, který je momentálně v rodné Anglii obrovskou hvězdou. Kromě svých aktivit na internetu se čím dál víc věnuje i hudbě a to, že to myslí vážně, dokazuje i jeho nový singl, s nímž mu pomohli anglický zpěvák Yungblud a americký rapper Polo G.


Bull In China & Mikoláš Růžička – No Brainer

Projekt hudebního publicisty a našeho kolegy Pavla Kučery, který připravuje pořad Expres Fresh! a články na náš web. Tohle je jeho nový singl, který oficiálně vychází tento pátek (a proto zatím nemá online videoklip). O vokál se v něm postaral Mikoláš Růžička, známý z kapel Piano a Republic Of Two.


Jodie Harsh – My House

Jodie Harsh, vlastním jménem James Allen Clarke, je anglická djka a producentka, která vystupuje jako drag queen, a na téhle scéně patří v Británii mezi nejvýraznější osobnosti. Tohle je její nový singl.


Beabadoobee – Last Day On Earth

Filipínsko-anglická muzikantka Beatrice Kristi Laus aka Beabadoobee nezahálí. I když její skvěle přijaté debutové album Fake It Flowers vyšlo teprve říjnu, nyní oznámila vydání nového EP. To se bude jmenovat Our Extended Play a natočila ho v produkci členů kapely The 1975. Poutá na něj tímto singlem.Foto: Profimedia.cz

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM