Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
Ostatní

Novinky Expres FM pro 13. týden

Redakce
Přelom března a dubna přináší čerstvou taneční energii z Německa, nový materiál talentované Annabelle a ukázky z novým alb London Grammar, Grouplove a Jungle.
31. 03. 2021


Claptone – Zero

Uznávaný německý dj a producent tají svou identitu a skrývá se za (dnes poměrně aktuální) masku morového doktora. Spekuluje se o tom, že Claptone ve skutečnosti tvoří dokonce dva lidi, ale není to jisté. Tohle je každopádně jeho/jejich nový singl.

Annabelle – Medicine

Dvaadvacetiletá zpěvačka a skladatelka z Prahy je velkým objevem domácí scény. Svou hudební dráhu odstartovala během studia hudby v Londýně, kde začala koncertovat v tamních klubech. V našem playlistu už máme dvě skladby, které Annabelle nahrála s producentem Fiedlerskim, tentokrát nasazujeme její čistě sólový singl.


London Grammar – How Does It Feel

Třetí album anglické kapely London Grammar se bude jmenovat Californian Soil a vyjde už v polovině dubna. Najdeme na něm i tento nový singl, který překvapivě koprodukoval popový producent Steve Mac, známý třeba ze spolupráce s Edem Sheeranem, Jamesem Bluntem nebo Westlife.

Grouplove – Deadline

Americká kapela Grouplove, která na začátku minulé dekády zaujala singly Tongue Tied a Ways To Go, vydala 12. března nečekaně své páté album s názvem This Is This, které natočila během lockdownu. Pochází z něj i tento singl.


Jungle – Keep Moving

Londýnské electro-funk-soulové duo Josh Lloyd-Watson a Tom McFarland ohlásilo vydání své třetí desky. Bude se jmenovat Loving In Stereo, vyjde 13. srpna a my vám z něj nabízíme pilotní singl.Foto: Profimedia.cz

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM