Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Nicki Minaj v Lamborghini, Kendall Jenner v Mustangu a další celebrity, které neukazují jen své křivky, ale i svá drahá luxusní vozidla

Redakce
Nejsou to jen muži, ale i mezi ženami se najdou vášnivé milovnice aut. Jinak tomu není ani u celebrit. Některé bohaté hvězdy si drahá auta kupují jen jako módní doplněk, některé zase, protože na to prostě mají a chtějí to okolí dokázat. Jsou však i takové celebrity, pro které jsou jejich vozidla miláčky.
13. 01. 2022

Nicki Minaj

Nicki Minaj se nechala vyfotit už v lecjakých pozicích přes nebo uvnitř svého Lamborghini Aventador Roadster. Auto má matně růžovou barvu a je kompletně „ušité“ na míru a vytvořené tak, aby dokonale ladilo s její vlastní značkou. Na voze jsou kola značky Forgiato a Nicki se s vozidlem často ukazuje na různých akcích. Zda své vozidlo skutečně miluje, či ho používá pouze jako marketingový nástroj, se nejspíš teprve uvidí.

Mercedes vyučuje efektivitu. Koncept slibuje tisícikilometrový dojezd

Kendall Jenner

Kendall Jenner kdysi prohlásila, že je na autech stejně závislá, jako jsou někteří lidé závislí na tetování. Vlastní červený Mustang z roku 1965 se spoustou dalších historických vozů, ke kterým nejspíš opravdu chová lásku. V její sbírce se nachází i Corvette Stingray z roku 1957, Range Rover v zakázkové barvě, Camaro GTO a další. Má však také ve sbírce i několik nových aut, které dostala jako dárky k narozeninám, včetně Rolls-Royce.

Porsche odtajnilo ostrou verzi své legendární 911

Lady Gaga

Ačkoliv by si řada lidí představila zpěvačku ve více výstředním modelu, Lady Gaga jezdí v černém Lamborghini, které je mezi ženskými celebritami velmi populární. Kromě toho má ve sbírce také Audi R8, Ford Bronco, klasický Mercedes a mnoho dalších vozů.

Paris Hilton

Paris Hilton byla na snímcích často vídána se svým růžovým Bentley Continental. Její vozový park však není jen samé růžové auto. Vlastní také Bentley Continental GT Convertible v modré barvě, Rolls-Royce Ghost, Ferrari California, Lexus LFA, Mercedes SLR, Yukon Hybrid nebo třeba Cadillac Escalade. Paris nakupuje další a další luxusní vozy, jako by to byly kabelky. Ačkoliv na to nevypadá, auta jsou pro Paris nejspíš velkou vášní.

Známe ceník nové kolínské Toyoty. Ceny i výbava jsou příjemným překvapením

Carmen Electra

U některých celebrit je těžké odhadnout, zda jsou jejich bohaté sbírky vozidel pouhou pózou nebo skutečnou vášní. Carmen Electra je však tak velkým fanouškem aut, že byla dokonce spatřena, jak myje auto vlastníma rukama. To je dost nečekané, jelikož některé celebrity se své vozy ani neobtěžují samy řídit. Carmen vlastní velmi pěkný Dodge Challenger a také Mercedes-Benz SL. Oba dva vozy si řídí sama, kdy Challenger udržuje v mimořádně dobré kondici a pravděpodobně by péči o něj nesvěřila nikomu jinému.

Beyoncé Knowles

Beyoncé je opravdovou milovnicí aut a dokazuje to i svojí ohromnou vozovou sbírkou. Její pýchou je klasický Rolls-Royce Silver Cloud II z roku 1959, a protože jich existuje již jen velmi málo, má toto auto hodnotu asi jeden milion dolarů. Kromě toho vlastní také flotilu Ferrari, Porsche a Lamborghini, z nichž mnohé nezapomíná aktualizovat na nejnovější modely. Zdá se, že Beyoncé ráda jezdí stylově a má skvělý vkus na auta. Ráda si vyrazí v nejnovějším modelu ale i v nějaké klasice, se kterou by se většina lidí bála vůbec vyrazit do provozu kvůli případnému poškození.


Úvodní fotka: Profimedia

Zdroje: Car Mart, The Richest, Instagram

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM