Sunday Night Cream
Radek Honc
Celý playlist
Poslouchat online
Sunday Night Cream /
Celý playlist
Ostatní

Neuvěřitelná podoba: Simone Alexandra Johnson, Raff Law a další děti, které se svým slavným rodičům podobají jako vejce vejci

Redakce
Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu. V případě těchto dětí a jejich slavných rodičů to skutečně platí. Jsou si podobní jako vejce vejci. Mnohdy se dokonce věnují i stejnému oboru. Podívejte se na slavné děti, kteří jsou kopií svých rodičů.
21. 02. 2022

Simone Alexandra Johnson

Dvacetiletá Simone Alexandra Johnson je neuvěřitelně podobná svému otci – herci jménem Dwayne Douglas Johnson, také známým pod svou zápasnickou přezdívkou The Rock. Matkou Simone je Dany Garcia, americká podnikatelka a profesionální kulturistka. Po tatínkovi nezdědila Simone jen vzhled, ale také sportovní talent. V 18 letech vstoupila do světa profesionálního wrestlingu. "To víte, že mě to ohromilo. Za prvé, jaká čest, že moje dcera chce jít v mých stopách, ale co je důležitější, jít v mých stopách zní jako klišé, ve skutečnosti si chce vytvořit svou vlastní cestu a prorazit, to je tak důležité," nechal se slyšet pyšný otec. Uvidíme, zda jednou Simone nezabrousí stejně jako její otec i do světa filmu.

Miminku lékaři nedávali ani 24 hodin života. Nyní je mu 45 let

Emme Muñiz‎

Emme Muñiz‎ je dcerou americké zpěvačky Jennifer Lopez a jejího bývalého manžela, zpěváka jménem Marc Anthony. Emme Muñiz je ve svých 13 letech neuvěřitelně podobná své mamince Jennifer Lopez. Stejně jako její maminka, má i ona pěvecký talent, což předvedla v roce 2020 na Super Bowlu, kde si spolu s Jennifer Lopez zazpívala. Možná se ale vydá naprosto jinou cestou, už má totiž na kontě i první knihu nesoucí název Pane, pomoz mi. Je to kniha modliteb určená především dětem. Emme Muñiz‎ prozradila, že se od doby, kdy začala pandemie nemoci Covid-19 modlí mnohem častěji. Do budoucna by chtěla nahrát album spolu se svou maminkou.

Raff Law

O tom, že je Raff Law synem svého slavného otce herce Jude Law, nemůže být pochyb. Podobají se jako vejce vejci. Jeho matkou je anglická herečka a módní návrhářka Sadie Frost. Raff Law se vydává stejným kariérním směrem jako jeho otec, pokouší se prorazit ve světě filmu. Objevil se ve snímcích Repo Man, Running Man a Twist. Říká, že si je vědom toho, že mu slavné příjmení otevírá mnohá dveře, ale do hraní se snaží dát všechno. Rovněž se také věnuje hudbě, hraje v kapele Outer Stella Drive, pro kterou skládá i písně. V současné době ho ale dle jeho slov o něco více baví herectví.

Ava Phillipe

Ava Phillipe je dcerou hollywoodské herečky Reese Witherspoon. Jablko nepadlo daleko od stromu, Ava je mamince neuvěřitelně podobná. Momentálně Ava Phillipe studuje na Univerzitě Berkeley. Možná se v budoucnu bude věnovat umění, velmi ráda maluje, své výtvory zveřejňuje na svém Instagramu. Také ji baví fotografování, zejména hra se světlem. Zkušenosti získala i v modelingové branži.

Victoria's Secret mění podobu: Podívejte se na jejich historicky první modelku s Downovým syndromem

Damian Hurley

Damian Hurley je velmi podobný své slavné matce – herečce a modelce Elizabeth Hurley. Už si vyzkoušel práci herce i modela. V roce 2016 si po boku své matky zahrál v seriálu The Royals. Později ale započal svou modelingovou dráhu. Je mu předpovídána velká kariéra v tomto oboru.


Úvodní foto: Profimedia
Zdroje informací:
Brightside.me, CNN, ELLE, Irish Examiner, She Knows, Fashionmagazin.cz

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM