Ostatní

Neuvěřitelná podoba: Děti těchto slavných rodičů jako by jim z oka vypadly

Redakce
Děti slavných rodičů rostou jako z vody a nelze si nevšimnout, jak jsou některé svým rodičům podobné, jako vejce vejci. A netýká se to jenom vzhledu, často se pokouší prosadit ve stejné branži jako jejich slavní rodiče. Prohlédněte si fotografie celebrit a jejich dětí, které jsou jim někdy až neuvěřitelně podobné.
21. 04. 2021

Ivan a Josef Trojanovi

Ivan Trojan se synem Josefem jsou si neskutečně podobní. A to nejen vzhledově, ale také je baví stejné věci a oba jsou velmi pracovití. Sdílí taky zájem o psychologii, která dle Josefa úzce s herectvím souvisí. Zatímco Josef Trojan svou hereckou kariéru teprve započal, Ivan Trojan patří k předním českým hercům. Zahrál si ve známých filmech jako jsou Samotáři, Anděl Páně, Medvídek či Želary. Za své skvělé herecké výkony si právem vysloužil cenu Thálie a pyšní se i rekordním počtem ocenění Český lev. Druhý nejstarší syn Josef (letos mu bylo 20) jde v jeho šlépějích. Studia na gymnáziu zanechal rok před maturitou, aby se mohl naplno věnovat tomu, co ho baví nejvíc – herectví. Debutoval ve filmu Anděl páně, kdy mu byly pouhé 4 roky. Za film Šarlatán, ve kterém ztvárnil mladší verzi svého otce, byl nominován na Českého lva. Na rozdíl od táty ale nominaci neproměnil.

Trojanovi profimedia-0585582673.jpg

Karel Gott a Charlotte Ella Gottová

Charlotte Ella Gottová je legendárnímu zpěvákovi opravdu velmi podobná. Po otci zdědila husté tmavé vlasy, jeho laskavé oči a široký úsměv. A co víc, má po Mistrovi i hudební nadání. Její kariéra ve světě šoubyznysu vypadá slibně. Charlotte Ella Gottová se před kamerami cítí jako ryba ve vodě a jedna fotografie na Instagramu stačila k tomu, aby nasbírala 121 tisíc sledujících. Ve svých 14 letech toho už dokázala hodně. Studuje na prestižní škole International School of Prague, přitom se stíhá věnovat i zpěvu. Hit Srdce nehasnou, který nazpívala spolu s Karlem Gottem, má na YouTube už skoro 60 milionů zhlédnutí. Také se nadějná zpěvačka objevila v muzikálech Mata Hari a Antoinetta. V minulosti si vyzkoušela i roli modelky, fotila pro jednu dětskou oděvní značku spolu se svou sestrou. Zdá se, že Charlotte Ella Gottová je prostě talent, je jen na ní, jakou cestou se nakonec vydá.

Gottovi profimedia-0392883634.jpg

Lisa Bonet a Zoe Kravitz

Dcera zpěváka Lennyho Kravitze a herečky Lisy Bonet se jednoznačně více podobá své mamince, vypadají spíše jako dvojčata než matka s dcerou. Lisa a Lenny se rozvedli, když Zoe byly pouhé dva roky. Do svých 11 let bydlela se svou matkou, ale později se přestěhovala k otci, se kterým má dle svých slov velmi blízký vztah. Po rodičích zdědila Zoe nejenom krásu, ale i talent. Stejně jako její otec se věnuje herectví a zpěvu, navrch ještě modelingu. Nejblíže má však jednoznačně k hraní, prvně se na filmovém plátně objevila již v roce 2007, kdy si zahrála v romantické komedii Koření života. V čem se ale opravdu našla, jsou sci-fi filmy, diváci ji mohli vidět ve filmech X-Men: První třída, Po zániku Země, Divergence či Šílený Max: Zběsilá jízda. Zazářila taky v seriálovém hitu Sedmilhářky po boku Nicole Kidman a Reese Whiterspoon. Zoe je také vyhledávanou modelkou, vidět jste ji mohli v kampani značky šperků Tiffany, oděvní značky Calvin Klein, Balenciaga a také se stala tváří parfému Yves Saint Laurent.

Kravitz family profimedia-0219779620.jpgFoto: Profimedia.cz

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM