Ostatní

Největší pódiové trapasy celebrit: Zvracející Justin Bieber a děsivý pád Beyoncé

Redakce
Celebrity jsou většinou svých fanoušků považovány téměř za "nadlidi" a jsou neustále v centru pozornosti. Není tedy překvapením, že se snaží působit za každé situace dokonale a očekává to od nich i jejich okolí. Abyste ale nepodléhali iluzi, že snad slavné hollywoodské hvězdy nejsou ani z této planety, přinášíme vám pár důkazů o tom, že i známé osobnosti jsou jen obyčejní lidé stejně jako všichni ostatní. A jak jinak to lépe ukázat, než na jejich nečekaných a skandálních trapasech? Přesvědčte se sami.
01. 01. 2022

Hvězdy nejen chodí po stejné planetě jako my ostatní a dýchají stejný vzduch, mají různé zlozvyky a své nálady, ale občas se jim stávají také pořádné trapasy. A někdy právě díky jejich oblíbenosti dokonce logicky i mnohem větší, než se mohou stát obyčejným smrtelníkům. Jsou totiž neustále pod drobnohledem svého okolí a při svých vystoupeních neuniknou pozornosti široké veřejnosti z celého světa. Kdo ze slavných hollywoodských hvězd si utrhl z ostudy kabát během svého vystoupení na pódiu?

Beyoncé zakopla na schodech

I na první pohled bezchybné Beyoncé se stal na podiu trapas. A ne malý. V roce 2007 totiž spadla během svého koncertu v Orlandu přímo před davem několika tisíců fanoušků ze schodů. Jak už bývá pro Beyoncé typické, na svém vystoupení si dávala opravdu záležet. Když ale zpívala svou známou píseň "Ring The Alarm" a divoce při zpěvu máchala svými vlasy ze strany na stranu, zakopla o svůj trenčkot. Pád přibližně z dvanácti schodů vyděsil většinu přihlížejících fanoušků na vyprodaném koncertu. Jako opravdová hvězda se ale opět hned rychle zvedla a dělala, jako by se nic nestalo. Bez váhání potom pokračovala dál ve svém vystoupení.

Neuvěřitelně rozmazlené celebrity: Kdo vyžadoval okvětní plátky růží v záchodové míse a kvůli komu se předělával celý hotelový pokoj?

Zvracející Justin Bieber

Smůla a žaludeční potíže se občas nevyhnou ani hollywoodským hvězdám. A Justin Bieber je toho "zářným" příkladem. Když vystupoval během svého Světového turné v roce 2012 v Glendale v Arizoně, přímo před zraky roztančených fanoušků dostal Bieber žaludeční potíže a začal zvracet, zatímco se taneční company okolo soustředila na své taneční pohyby během jeho písně "Out of Town Girl". Otočil se zády k davu, nahrbil se a pozvracel se přímo na pódiu. Potom rychle odběhl do zákulisí, ale když se uklidnil, vrátil se a překvapenému tisícovému davu oznámil, že se chystá trochu ubrat tempo. Později pak měl údajně vysvětlit tento incident na pódiu tím, že před vystoupením vypil přehnané množství mléka.

Oskarový pád Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence, která se objevila například v Hunger games či v X-menovi podle režisérů, fanoušků i filmových kritiků patří mezi nejtalentovanější herečky své generace. I této star ale způsobilo právě schodiště nepříjemnosti. Když totiž díky svému talentu přebírala v roce 2013 Oscara za nejlepší herečku v komedii Silver Linings Playbook (Terapie láskou), nevyhnula se trapasu. Při příchodu na jeviště zakopla a upadla na schodech. Jako pravý kavalír se v danou chvíli projevil herec Hugh Jackman, který jako první vyskočil, aby Jennifer pomohl vstát ze země. Když pak Lawrence konečně přišla na pódium, dočkala se vytouženého „standing ovation“, který ale poněkud potupně okomentovala slovy: "Vstáváte jenom proto, že se cítíte špatně, protože jsem spadla – je mi to opravdu trapné."

Celebrity a jejich neobvyklé fobie: Dovede je vyděsit roztomilé prasátko, pohled do zrcadla i scvrklá kůže na prstech

Fergie se počůrala

Všichni znají Fergie jako energickou a sebevědomou blondýnku z hudební skupiny Black Eyed Peas. Před několika lety v roce 2005 se ale fanouškům na tuto hudební ikonu s nezaměnitelně charismatickým hlasem naskytl při jejím vystoupení bohužel také trochu jiný úhel pohledu. A i když je to už hodně let, určitě není co závidět. Sympatická zpěvačka se totiž na jednom ze svých koncertů počůrala. Měla mokré kalhoty, a celý velice nepříjemný skandál dokonce navíc zachytily kamery. Později se k tomuto nechtěnému incidentu vyjádřila: "Než jsem šla na pódium, vypila jsem pár drinků, ale nenapadlo mě jít na záchod. Skákali jsme dokola a zrovna se mi rozjel močový měchýř…"

Na další trapasy slavných na pódiu se můžete podívat ve videu:

Zdroj: Therichest.com, Zdroj foto: Profimedia, Zdroj videa: YouTube.com

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM