Totally Wired /
Celý playlist
Ostatní

Nejste oškliví, ale chudí! Podívejte se, jak plastika změnila slavné osobnosti

Redakce
Jak nadpis říká, nikdo není ošklivý, ale málokdo má tolik peněz, aby je utrácel za plastické operace a úpravy. Jak vypadaly zpěvačky Adele, Lady Gaga a Demi Lovato? A co známý klan Kardashianů? No můžeme vám zaručit, že byste je na ulici nepoznali. Podívejte se sami!
15. 07. 2021

Lady Gaga

Zpěvačka Lady Gaga (35) má podle odborníků upravený nos, výplně, lifting čela a "samozřejmě" plastiku spodní čelisti, což je už několik let velký trend v oblasti plastické chirurgie u celebrit.

Bella Hadid, Kendall Jenner a Ariana Grande

Tato trojice krásek podstoupila brow lift neboli lifting čela, který výrazně změní výraz obličeje i jeho vzhled. Nutno podotknout, že těmto kráskám je pouhých 24, 25 a 28 let, tedy řeč o vráskách tady nemůže být.

Nejdivnější dárky od celebrit: Hologram, let do vesmíru i zuby moudrosti


Kylie Jenner

Kylie Jenner (23) je samostatná jednotka, co se plastických operací týče. Nechala si zvětšit pomocí výplní rty, protože měla údajně extrémní komplexy. Poté zapřela plastiku a začala prodávat rtěnku s tužkou na rty, díky které si může každá žena a dívka zvětšit rty přesně jako ona. Stala se z ní milionářka a ona až po letech přiznala, co je jasné, tedy že výplně měla a má. Tahle kráska sice dobývá svět Instagramu a obchodu, ovšem za jakou cenu?!

Lele Pons

Hvězda YouTube a TikToku má po celém světě miliony fanoušků a jen těžko se věří, že Lele (25) vypadala v pubertě výrazně jinak než nyní. Podívejte se sami!

Adele

Zpěvačka Adele (33) prošla proměnou, které je jen těžko k uvěření. Neuvěřitelně zhubla a začala se věnovat zdravému životnímu stylu. Odborníci ovšem upozornili, jak se jí změnil nos a rty. Z hubnutí to zřejmě nebude…

Lucy Hale

Herečka Lucy Hale (32) podstoupila několik úprav na svém obličeji a dle fotek, o tom nemůže být pochyb. Podívejte se, jak se jí změnil samotný tvar obličeje!

Hailey Bieber

Modelka Hailey Bieber (24) tvrdí, že žádnou plastickou operaci nepodstoupila. Co myslíte?

Kam dál? Neuvěřitelně rozmazlené celebrity: Kdo vyžadoval okvětní plátky růží v záchodové míse a kvůli komu se předělával celý hotelový pokoj?


Foto: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM