Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Nejšílenější stalkeři celebrit

Redakce
Celebrity to nemají lehké, jako by nestačilo, že je pronásledují dotěrní paparazzi, ještě se některé slavné osobnosti musí potýkat s psychicky narušenými stalkery. Přečtěte si, jakou hrůzu zažila Taylor Swift, Keira Knightley a Justin Bieber.
07. 08. 2021

Zpěvačku Taylor Swift stalker označil za ďábla

Taylor Swift (31) se během své kariéry setkala hned s několika stalkery, ale žádný nebyl natolik šílený jako muž jménem Frank Andrew Hoover. Ten začal v roce 2015 posílat nenávistné a výhružné dopisy otci zpěvačky Scottu Swiftovi. V těchto dopisech vyhrožoval, že zabije celou jejich rodinu. Sám se pasoval do role "skutečného Božího syna" a rodinu zpěvačky nazval "zlou rodinou ďáblů". Byl zatčen v roce 2016, kdy zpěvačku spolu s její rodinou pronásledoval po odchodu z koncertu. Osobní strážci zpěvačky ho zadrželi, když se přiblížil k soukromému letadlu, kterým se Taylor Swift chystala odletět. Obžaloba vůči jeho osobě čítala sto stran. Soudce jej odsoudil na 10 let podmíněně.

Jak by historické osobnosti, které známe jen z portrétů vypadaly ve skutečnosti? Grafik si s touto myšlenkou pohrál a vdechl obrazům nový život

Keiru Knightley si vyhlédl opravdový podivín

Muž jménem Mark Revill v roce 2017 "terorizoval" slavnou herečku Keiru Knightley (36). Posílal jí nevyžádané dopisy a vyhrožoval jí i na sociálních sítích. Mark Revill byl skutečný podivín, který to zřejmě neměl v hlavě v pořádku, jednoho dne se dokonce zjevil v domě, kde Keira Knightley bydlela spolu se svým manželem Jamesem Rightonem (37) a tehdy dvouletou dcerou. Jeho chování bylo zcela bizarní, stál u schránky na dopisy a mňoukal. Posléze jí ještě poslal USB disk, na kterém byly nahrány skladby, ve kterých se zpívá o kočkách. Mark Revill není žádný svatoušek, už jednou byl odsouzen za obnažování na veřejnosti. Na Twitteru sám sebe rád označoval jako "veřejného kata". Ačkoliv za své jednání dostal podmínku, nedal si říct a herečce ještě poslal znepokojivé snímky malých dětí. Keiru Knightley to samozřejmě vyděsilo s ohledem na svou malou dcerku. Proto se obrátila na policii, která ho zatkla. Herečka na toto období nerada vzpomíná, uvedla, že se bála pokaždé, když musela jít ven.

profimedia-0386812245.jpg

Foto: Profimedia

Justina Biebera chtěli unést a zmrzačit

Kanadská popová hvězda Justin Bieber (27) se v roce 2012 stal cílem zločinců, kteří plánovali, že ho unesou a posléze zmrzačí a vykastrují. Tento plán se zrodil v hlavě muže jménem Dana Martin, což je odsouzený zločinec, který si tou dobou odpykával doživotní trest v Novém Mexiku za znásilnění a vraždu. Justina Biebera neměl v plánu unést sám, pomáhat mu měli jeho komplicové – Mark Staake a jeho synovec Tanne Ruane. Trojice chtěla nejprve zabít Bieberova bodyguarda a pak zpěváka unést a ublížit mu. Důvodem mělo být to, že Justin Bieber neodpovídal na dopisy, které mu z vězení Dana Martin posílal. Spiknutí však bylo zmařeno, protože Dana Martin nakonec vše řekl policii. Uvedl, že to vše udělal jenom kvůli tomu, že je do Justina Biebera zamilovaný, jako důkaz policistům ukázal tetování zpěváka, které má na noze. Zpěvák má štěstí, že se Dana Martin už nikdy z vězení nedostane, web The Atlantic totiž zveřejnil Martinovo děsivé prohlášení. "Kdybych byl volný, chtěl bych to udělat. Dát Biebera do klece, znásilnit ho opakovaně a vše zveřejnit."

Michaela Kuklová porazila rakovinu a má nová prsa: Budete ohromeni, jak dobrou práci plastický chirurg odvedlÚvodní fotografie: Profimedia
Zdroj informací
Oxygen.com

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM