Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
Ostatní

Nejmladší dcera Steva Jobse vyrostla do krásy: Nyní dobývá přehlídková mola

Redakce
Nejmladší dcera Steva Jobse vyrostla do krásy. Podívejte se, jak jí to dnes sluší. Daří se jí ve všem, na co sáhne. Povedlo se jí vystudovat prestižní univerzitu, věnuje se jezdectví a nyní se stala i profesionální modelkou.
09. 03. 2022

Nejmladší dcera Steva Jobse vyrostla do krásy

Nejmladší dcera Steva Jobse a americké podnikatelky Laurene Powell Jobs se jmenuje Eve. Je jí 23 let a momentálně se jí úspěšně podařilo prorazit ve světě modelingu. Eve Jobs je už od malička velmi snaživou dívkou, přestože se narodila do zlaté kolébky. Čisté jmění její rodiny činí 21,7 miliardy amerických dolarů, Eve však nezíská žádné dědictví, protože její matka Laurene Powell Jobs plánuje všechny peníze z něj dát na filantropické účely.

Hvězda filmů pro dospělé Jenna Jameson: Bývala snem každého muže, dnes trpí záhadnou nemocí a je k nepoznání

Eve Jobs je aktivní na svém Instagramu, kde ji sleduje více jak 264 000 lidí. Sdílí s nimi střípky ze svého života, ať už je to její kariéra v jezdectví nebo cestování. Má dva starší sourozence – bratra Reeda a sestru Erin. Má také jednu starší nevlastní sestru jménem Lisa. V knize pojednávající o životě Steva Jobse, kterou napsal americký spisovatel Walter Isaacson, je Eve popisována jako „dívka se silnou vůli, která je zároveň atraktivní a vtipná“. Krásu zdědila po své matce, podívejte se, jak jí to sluší.

Dobývá přehlídková mola

O Eve nebylo dříve tolik slyšet, ale v roce 2020 vstoupila do světa modelingu. Stala se tváří kampaně kosmetické značky Glossier. V roce 2021 debutovala na Coperniho přehlídce během pařížského týdne módy, měla na sobě dlouhý zelený rolák a nesla kabelku, jejíž tvar byl inspirován ikonkou aplikace Fotky na iPhonu. Tehdy se ještě nevědělo, zda se tomuto oboru hodlá Eve Jobs věnovat, ale nyní je oficiálně profesionální modelkou. Podepsala totiž smlouvu s modelingovou agenturou DNA Model Management. Jedná se o skutečně prestižní agenturu, která má ve své portfoliu takové modelky, jako jsou Linda Evangelista, Emily Ratajkowski či Kaia Gerber.

Kdysi nádherná modelka se stala zrůdou, když si kvůli posedlosti plastikami napíchala do obličeje stolní olej

Mezi její další zájmy patří jezdectví, konkrétně parkurové skákání. Tento sport dělá závodně, dokonce měla již příležitost soupeřit s Jennifer Gates, dcerou Billa Gatese. Absolvovala závody v parkurovém skákání v USA Kanadě a Velké Británii. Na odměnách si přišla na tisíce amerických dolarů. Podle Horse Sports je Eva na pátém místě z 1000 nejlepších jezdců do 25 let na světě. Eve trénuje nejčastěji na ranči na Floridě, který její matka koupila v roce 2016. Jeho hodnota se odhaduje na 15 milionů amerických dolarů. Jezdectví se Eve Jobs věnuje již od svých 6 let. Stejně jako její rodiče, i ona nedávno úspěšně zakončila studium na jedné z nejprestižnějších univerzit světa – Standfordu. Její studium bylo zaměřené na vědu, technologie a společnost.

O jejím soukromém životě se toho příliš neví. V minulém roce měla chodit s americkým písničkářem a zpěvákem Harry Hudsonem. Dokonce sdílela na svém Instagramu i společnou zamilovanou fotku, ta ale posléze zmizela.
Zdroj úvodní fotografie: Profimedia

Zdroje informací: SCMP, Page Six

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM