Saturday Night Fever /
Celý playlist
Ostatní

Nejdivnější dárky od celebrit: Hologram, let do vesmíru i zuby moudrosti

Redakce
Co darovat někomu, kdo má všechno? To je vždy těžké, ale celebritám fantazie nechybí. Za dárky pro své milované jsou schopny utratit spoustu peněz. Podívejte se, jaké bizarní dárky slavné hvězdy darovaly svým blízkým. Nechybí hologram, let do vesmíru, ani zuby moudrosti.
18. 05. 2021

Kanye West dává skutečně neobvyklé dárky

Když se Kim Kardashian (40) před svým manželem Kayne Westem (43) zmínila o tom, že jí chutná jídlo z rychlého občerstvení Burger King, asi ještě netušila, jak moc ho tím inspiruje v rámci výběru svatebního daru. Kanye West moc dobře věděl, že láska prochází žaludkem, a tak své milované jako svatební dar údajně nadělil hned deset frančíz restaurace Burger King v USA, Francii, Itálii a Velké Británii. Možná dal dárek tak trochu i sobě, protože vášeň pro fastfood se svou ženou sdílí. To, že si Kanye West na originální dárky potrpí, značí i to, že ke 40. narozeninám Kim nadělil dojemný dárek ve formě hologramu znázorňujícího jejího zesnulého biologického otce Roberta Kardashiana. Kim to nazvala "nejpromyšlenějším dárkem, který kdy dostala" a "zvláštním překvapením z nebe". Avšak ani to, že Kanye West svou manželku rozmazloval, nestačilo k tomu, aby jim manželství vydrželo. Momentálně pár čeká rozvodové řízení, návrh na rozvod podala Kim Kardashian. Hodlají se řídit ujednáním předmanželské smlouvy, takže by vše mělo proběhnout hladce. Jako důvod uvádějí neslučitelné rozdíly.

Brooklyn Beckham daroval snoubence pozlacený zub moudrosti

Syn legendárního fotbalisty Davida Beckhama (45) je dnes už dospělý muž a dokonce se nedávno zasnoubil. Brooklyn Beckham (22) požádal svou vyvolenou, modelku a herečku Nicol Peltz (25) o ruku už minulý rok. Nedávno se Nicol na svém Instagramu začala objevovat s netradičním přívěskem na řetízku. Ukázalo se, že jde o pozlacený zub moudrosti, který patří Brooklynovi. "Pokud se divíte, co to je, vím, že je to tak divné, ale…Tohle je Brooklynův zub moudrosti," sdělila modelka. Ještě dodala, že Brooklyn na krku na oplátku nosí její zub moudrosti. Jak pár napadlo darovat si vzájemně takto bizarní dárek? Nápad se zrodil původně v hlavě Nicol, jejíž zuby moudrosti si ve skříni na památku nechávala její matka. Dárek má symbolizovat, že ač jsou od sebe v danou chvíli daleko, stále mají kousek toho druhého u sebe blízko. Brooklyn Beckham zlatý zub pyšně nosí a ve svém instagramovém příběhu napsal: "Nejlepší dárek od mé nejlepší kamarádky a snoubenky. Strašně moc tě miluji. Jsi to nejlepší, co mě v životě potkalo."

Beckham Peltz profimedia-0608380403.jpg

Katy Perry není žádný troškař, darovala let do vesmíru

O tom, že je Katy Perry (36) skutečně štědrá, svědčí dárek, který nadělila svému dnes již exmanželovi Russellu Brandovi (45). Vymyslet dárek pro muže, který již všechno má, je těžké, a tak zpěvačka netroškařila a k 35. narozeninám mu darovala komerční let do vesmíru, za který údajně měla zaplatit 200 000 dolarů. Russella Branda měl čekat několikadenní výcvik jako příprava na let. Poté už si měl užívat impozantního výhledu na Zemi i stavu beztíže. Bohužel, herec se svého luxusního zážitkového dárku nikdy nedočkal, protože se s Katy Perry rozešli dříve, než došlo k realizaci letu. Údajně měl rozvod iniciovat Russell Brand. V současné době tvoří Katy Perry pár s hercem Orlandem Bloomem (44), toho zatím takto štědře neobdarovala.

Perry Brand profimedia-0231534217.jpg

Foto: Profimedia.czDiskuzeVstoupit do diskuze

Sdílejte

Další na Expres FM