Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Nahlédněte do luxusního sídla zpěváka Robbieho Williamse, které je na prodej

Redakce
Oblíbený zpěvák Robbie Williams (47) prodává své anglické venkovské sídlo a vy máte díky tomu jedinečnou šanci podívat se, jak hudebník bydlí. Vítejte u Robbieho Williamse!
11. 11. 2021

Robbie Williams a jeho manželka Ayda Fields prodávají své anglické venkovské sídlo. Samotné sídlo se rozkládá na 1 849,98 čtverečních metrech a může se pochlubit sedmi ložnicemi a osmi koupelnami. K dispozici je pět přijímacích místností a krytý bazén, posilovna, pára a kulečník. Honosné sídlo má také vlastní park a lesy, stejně jako fotbalové hřiště, hangár pro vrtulník, zahradu obehnanou zdí s altánem, tenisový kurt a výběhy pro koně.

Ložnice Robbieho Williamse

Robbie

"Compton Bassett House byl perfektním útěkem pro naši rodinu," uvedl Williams (47) v prohlášení a dodal: "Zahrady a stromy nás okouzlily a v deštivých dnech – kterých je v Anglii mnoho – jsme si k naší radosti hráli a cákali se u krytého bazénu."

Čtěte také: Jennifer Lopez prodává svůj penthouse v New Yorku. Luxus, který vás ohromí, stojí více než půl miliardy

Nechybí hangár pro vrtulník nebo chata

Dobový dům se sedmi ložnicemi, k němuž se přijíždí po malebné rozsáhlé příjezdové cestě, která se vine přes pozemek, pochází z doby kolem roku 1929 a dříve jej vlastnil renomovaný architekt a designér Sir Norman Foster, který nepřekvapivě zanechal v domě svou vlastní stopu. Na rozlehlém pozemku je hangár pro vrtulníky, obezděná zahrada s pavilonem, tenisový kurt, fotbalové hřiště, výběhy a lesy. Navíc je tu samostatně stojící chata, která spojuje dva byty pro zaměstnance a poskytuje další ubytování. 

Listujte v galerii a prohlédněte si prostory domu

Cena domu je závratná

Ačkoli bydlet v domě po Robbie Williamsovi se může někomu zdát jako sen, pořádně se prodraží. Dům stojí v přepočtu více než 202 milionů korun. "Compton Bassett House je rozhodně rodinný dům, který si zaslouží mnohem více smíchu a radosti ve svých krásných zdech," řekl Williams. "Doufáme, že příchozí kupující bude mít stejnou radost jako my." 

Proč dům prodává, sice neuvedl, ale s rodinou si teď vybrali za svou základnu švýcarskou Ženevu.

Psali jsme: Robbie Williams prodává své honosné venkovské sídlo za sníženou cenu


zdroj fotografií: archiv Knight Frank

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM