Ostatní

Nahé celebrity na Instagramu: Podívejte se, jak Adriana Lima špulí zadeček za svitu měsíce, Britney Spears ukázala poprsí a Jenna Dewan se koupe v rouše Evině

Redakce
S nahými fotkami celebrit se na Instagramu roztrhl pytel. Adriana Lima zveřejnila fotografii, kde pózuje za svitu měsíce a špulí své dokonalé pozadí, Britney Spears se ukázala bez podprsenky a Jenna Dewan se svlékla úplně celá ve jménu sebelásky. Podívejte se na to, jak to těmto slavným ženám sluší.
27. 07. 2021

Adriana Lima vyšpulila zadeček za svitu měsíce

Brazilská topmodelka Adriana Lima před 3 dny zveřejnila na svém Instagramu velmi odvážnou fotku, kde pózuje pouze v rouše Evině. Svým fanouškům ukázala, že i po dvou porodech má naprosto luxusní postavu. Fotografie byla pořízena na mole za svitu měsíce, modelka k tomu napsala: "Když se dva měsíce potkají!!!" Jeden z fanoušků vtipně poznamenal, že je tu "jen kvůli komentářům od Megan Fox". Narážel tím na nedávnou situaci, kdy hollywoodská diva Megan Fox pozvala Adrianu Limu na rande prostřednictvím komentáře na Instagramu. Adriana Lima překvapivě souhlasila a odepsala, že se ten večer vidí v Nobu, což je vyhlášený mezinárodní řetězec restaurací. Megan Fox se otevřeně hlásí k bisexualitě. Kdysi prohlásila: "Nikdy bych nechodila s dívkou, která by byla bisexuální, protože to znamená, že spí i s muži a muži jsou tak oplzlí, že bych nikdy nechtěla spát s dívkou, která spala s mužem." Kvůli krásné topmodelce by očividně byla ochotná udělat výjimku.

Slavné bisexuálky: Které hvězdy milují ženy i muže a kdo z nich má zvláštní požadavky na své partnerky?

Britney Spears zveřejnila provokativní fotografie svého poprsí

Britney Spears na svém Instagramu zveřejnila hned dvě provokativní fotografie, kde ukazuje své poprsí, které si zakrývá rukama. K fotografiím přidala jen pár emoji, jinak je nechala bez popisku. Fotky jí komentovaly i slavné světové osobnosti. Dědička hotelového impéria Paris Hilton napsala: "To je sexy." Někteří fanoušci v komentářích naráželi na aktuální kampaň #FREEBRITNEY, jeden fanoušek zmínil, že Britney Spears už se osvobodila, další vtipně upravil název kampaně na #FREENIPNEY – osvoboďte bradavky Britney. Další fanoušek zpěvačku přejmenoval na Titney Spears a jedna fanynka vtipně použila v komentáři píseň zpěvačky Gimme More (Dej mi víc). Instagram zpěvačky se vyplatí sledovat, poslední dobou je plný kauz. Tou poslední byla internetová hádka, kterou vedla se svou sestrou Jamie Lynn Spears. Britney Spears ošklivě komentovala vzhled sestřina pozadí, komentář byl posléze odstraněn. Se sestrou mají zřejmě vztah pošramocený už delší dobu, Britney Spears se totiž nelíbilo, že se Jamie Lynn Spears objevila na předávání cen a dokonce zpívala její písně.

Celebrity na dovolené: Demi Moore, Ariana Grande a Dua Lipa si užívají prázdniny

Jenna Dewan se ukázala v rouše Evině ve jménu sebelásky

Herečka a hvězda romantického muzikálu Step Up, ve kterém si zahrála se svým slavnějším bývalým manželem Channingem Tatumem, na Instagramu zveřejnila fotografie, kde je úplně nahá a koupe se, v popisku píše o sebelásce. Herečka se totiž snaží propagovat myšlenku, že každý by se měl mít rád takový, jaký je a každé tělo je krásné. V listopadu roku 2019 zveřejnila na sociální síti fotky bez make-upu, kdy ostatní nabádala k tomu, aby se zaměřili sami na sebe, dopřáli si dostatek odpočinku a zpomalili. Zkrátka se snažili říct, že každý den nemusíme vypadat jako ze škatulky a ukázat, že ani celebrity nejsou vždy dokonale upravené.

Slavné páry, které upadly v zapomnění: Tyto celebrity spolu opravdu kdysi chodily

Úvodní foto: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM