Dopoledne na Expres FM /
Celý playlist
Ostatní

Muž prošel radikální proměnou díky make-upu, který zakryl všechna jeho tetování. Jeho matka reagovala negativně

Redakce
Muž jménem Danny Stahl nechal svůj obličej i tělo týmem profesionálních maskérů zamaskovat make-upem, aby zjistil, jak by nyní vypadal bez jakéhokoliv tetování. Jeho proměna šokovala i jeho matku, které se však nelíbila.
31. 01. 2022

Bez tetování by se cítil obyčejný

Sedmadvacetiletý Danny Stahl má více než 72 tetování, které pokrývá skoro celé jeho tělo. Má potetované nohy, ruce, hruď, krk a na obličeji má hned devět tetování. Jedno má pak i na zadní straně hlavy. Sám vtipkuje, že má tetování nedostatek. Svoje první tetování si nechal udělat v 18 letech a od té doby se změnil k nepoznání. Proto se přihlásil do pořadu Truly’s Transformed, ve kterém profesionální maskéři zakryli veškerý inkoust na jeho těle make-upem a on tak mohl spatřit, jak by vypadal bez veškerého svého tetování. Během natáčení pak prohlásil, že kdyby se probudil jednoho dne bez tetování, cítil by se jako obyčejný člověk a nenáviděl by to.

Jak dnes vypadají kdysi oblíbení herci z akčních filmů: Chuck Norris snad nestárne, Steven Seagal je k nepoznání

Tuna make-upu

Maskérky nejprve nanesly barevný korektor na téměř celé Dannyho tělo a poté na něj navrstvily pigment, který odpovídá tónu jeho pleti. Díky konturovací paletce pak maskérka přidala spousty přirozených mužských kontur zpět na jeho tvář. Danny však z výsledku nebyl příliš nadšený. Když se viděl v zrcadle, prohlásil, že vypadá jako zatracená panenka Ken a že se mu to nelíbí. Jedním dechem však dodal, že nečekal, že to bude vypadat tak šíleně a realisticky. Se svým novým vzhledem se pak šel pochlubit své matce Robin, která si na Dannyho tetování zvykla, ačkoliv se poprvé nechal tetovat, aniž by s tím souhlasila. Z jeho proměny byla v šoku, ale nadšená nebyla. Proměna se jí nelíbila, jelikož podle ní odpovídají Dannyho tetování jeho osobnosti a bez nich to zkrátka není on.

Jak by zesnulé celebrity vypadaly, kdyby dnes byly naživu: Podívejte se na stárnoucího Paula Walkera, Jamese Deana či Whitney Houston

Odstranění tetování

Ačkoliv si Danny mohl vyzkoušet, jak by vypadal bez tetování, po smytí tlusté vrstvy make-upu měl svá tetování zpět. Pokud se chtějí lidé zbavit tetování permanentně, nabízí se jim několik možností. Jednou z nich je odstranění tetování pomocí laseru. Účinnost a způsob provedení se liší podle typu používaných laserů, ale také podle typu a rozměrů tetování. Díky laseru se pigment tetování rozbíjí na malé částečky, které poté tělo vyloučí. Tato metoda vyžaduje většinou hned několik sezení a nemusí být vždy stoprocentní. Další metodou, která se však příliš nepoužívá, je takzvaná excize, kdy je tetování vyříznuto, proto se tato metoda hodí jen na opravdu malá tetování. Nevýhodou je, že vznikne na jeho místě jizva. Asi nejčastěji využívaným způsobem je přetetování starého obrázku na nový. Využívá se často, pokud někdo lituje starého tetování a chce změnit jeho motiv, ale tetování samotné mu nevadí. Lze také zvolit i překrytí motivu tělovou barvu, což může pomoci tetování zcela zakrýt, jako byste žádné neměli. Přetetování bývá také nejlevnější metodou, jelikož odstranění tetování pomocí laseru bývá poměrně nákladné. Dříve se při odstraňování tetování používal i tzv. dermabraze, což byly různé metody výbrusu. Tento způsob byl však hodně bolestivý a poškozoval i okolní zdravou kůži, proto se dnes již téměř nepoužívá.

Celebrity, které se během pěti let změnily k nepoznání. Jak dnes vypadá Gwen Stefani nebo Kristen Stewart?


Úvodní fotka: Profimedia

Zdroje: YouTube, Instagram, Healthline

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM