MidnightDrip
Daniel Klusoň aka DJ Desoll
Celý playlist
Poslouchat online
MidnightDrip /
Celý playlist
Ostatní

Mark Wahlberg nabízí své sídlo s penzionem a kinosálem

Redakce
Známý herec Mark Wahlberg nabídl svůj soukromý palác k prodeji. A nemusel se ostýchat říct si za svůj dům o skutečně tučnou částku. Požaduje za něj přes 87 a půl milionů dolarů, což je v přepočtu na českou měnu přes dvě miliardy. Abyste si udělali představu, proč požaduje herec známý z komediálních a kriminálních filmů za svou nemovitost takovou neskromnou sumu peněz, přečtěte si, co vše jeho luxusní sídlo, které se nachází v hollywoodském Beverly Hills, nabízí.
27. 04. 2022

Herce Marka Wahlberga můžete znát například z komediálního filmu Méďa nebo Skryté identity. Nyní se úspěšný herec, který je zároveň milujícím manželem a tátou od rodiny rozhodl nabídnout svůj palác k prodeji. Ale přestože v něm herec bydlí se svou rodinou, má jeho dům ke klasickému rodinnému domu na míle daleko. A nejde jen o jeho umístění v zářném losangeleském Hollywoodu, ale i o luxus a pohodlí, který svým majitelům i hostům poskytuje.

Šatna v domě Marka Wahlberga

Dávají zabrat režisérům i fanouškům. Jaké hvězdy potkat nechcete?

Stavba na přání

To, že je sídlo tak luxusní a přesně odpovídá všem představám Marka Wahlberga a jeho rodiny ale rozhodně není náhoda. Herec ho totiž nechal postavit od základů přesně podle svých představ a svého vkusu. Právě ten mu mnoho jeho fanoušků, ale dokonce i úspěšných developerů a milionářů, neskrytě závidí. Na svůj dům sklízí bývalý rapper Marky Mark ovace také na instagramu a dalších sociálních sítích.

Výhled na celý Hollywood

Také pozemek Marka Wahlberga je jedinečný svou rozlohou a velice lukrativním umístěním. Jeho zajímavá poloha totiž poskytuje herci a jeho rodině výhled na celý Hollywood. A podobně jako dům ani pozemek, na kterém je vystavený stál skutečně obrovskou sumu peněz. Herec ho koupil v roce 2009 za v přepočtu 180 milionů korun.

Kino v domě Marka Wahlberga

Pastor, chovatel pštrosů, hollywoodská hvězda. K jakým profesím utekli známí hudebníci?

Vinný sklep, golfové hřiště i knihovna

Za vilu Marka Wahlberga by se nemusel stydět ani žádný miliardář. Nabízí totiž dokonalé volnočasové zážitky. Kromě dvaceti koupelen a dvanácti ložnic, v něm najdete například posilovnu, prostornou knihovnu, skatepark, bazén, vinný sklípek nebo kino se sedadly pro 15 lidí, fontánu, nebo dokonce samostatný penzion či sportovní a golfové hřiště. Sám Mark je totiž vášnivým sportovcem, proto dům splňuje všechny požadavky pro jeho volnočasové a rekreační vyžití. Pokud navíc máte početnější rodinu, stejně jako Mark Wahlberg, který je pyšným otcem čtyř dětí, oceníte velikost tohoto luxusního sídla, které poskytuje celé rodině dostatečný komfort i pohodlí. Navíc v něm hravě ubytujete i početnou návštěvu.

Sousedství celebrit

A aby toho nebylo málo, nemovitost Marka Wahlberga není výjimečná jen svým luxusním vybavením a svou velkorysou rozlohou, ale také svým lukrativním umístěním. To, že je z ní vidět celé široké okolí Hollywoodu totiž zdaleka není jeho jedinou výhodou. Na nové majitele totiž čekají stejně velkolepé domy v sousedství, které obývají slavní sousedé. Mezi známými kolegy Marka Wahlberga, kteří žijí nedaleko jeho domu z řad celebrit, patří například Denzel Washington, Sylvester Stallone, Justin Bieber, Eddie Murphy nebo Samuel L. Jackson. Potencionální kupci se tak mají skutečně na co těšit. A nám nezbývá než jim závidět a přát jim přátelské vztahy se sousedy.

Koupelna Marka Wahlberga

S prodeji a kupováním domů hvězd se roztrhl pytel

A Mark Wahlberg není zdaleka jedinou hvězdou, která v poslední době mění své bydlení. Dalo by se říct, že se to v současnosti s realitními obchody slavných jen hemží. Své nové sídlo si nedávno pořídili třeba Jennfer Lopez s Benem Affleckem, kteří mají jednu velkou novinu za druhou. Kromě nového domu se totiž rozhodli udělat i další velký krok ve svém vztahu, když se zasnoubili. Vila za v přepočtu více než miliardu korun se jim tak pro jejich početnou smíšenou rodinu bude opravdu hodit.

Celebrity na dovolené: Demi Moore, Ariana Grande a Dua Lipa si užívají prázdniny

Svůj luxusní dům se navíc rozhodla před pár týdny nabídnout k prodeji také oblíbená herečka, která je známá například z filmů o Pravé blondýnce Reese Whiterspoon. Zdá se, že zatímco pro obyčejné lidi bývá mnohdy investice do nemovitostí jen těžce dostupná, pro celebrity je to téměř denní chléb. Nákup domů se celebritám zkrátka vyplácí, protože si díky tomu mohou splnit i své největší sny o bydlení, a když je náhodou jejich velkorysé sídlo omrzí, prostě si pořídí nové.


Zdroje: NYpost.com, Instagram
Foto: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM