Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Make–up není jen pro holky! Tihle muži dokážou s líčidly divy

Redakce
Dekorativní kosmetika a práce s make–upem je sice považována spíše za doménu žen, ale i ve světě mužů má své místo. Kluci s nalíčenou tváří už v dnešní společnosti nepředstavují tabu, seznamte se s nejslavnějšími beauty boys!
16. 02. 2022

Talentu mají na rozdávání a zkrášlující produkty znají možná víc než malou násobilku. Sledují nejnovější trendy a nebojí se je použít před svým publikem. Kdo odkoukal triky od babičky a komu sluší modré oční stíny?

Jeffree Star (36)

Jeho androgynní vzhled dává tušit, že se necítí být mužem ani ženou. O změně pohlaví neuvažuje a je jedním z prvních chlapců, kteří na sociálních sítích předvedli své dovednosti s make–upem. Konkurovat mu může jen málokterá vizážistka. Jeffree Star se začal líčit už jako teenager, experimentoval s matčinou kosmetikou a jeho vášeň ho neopustila ani v dospělosti. Dnes má vlastní značku, miliony fanoušků a jméno, které prodává.

Muž prošel radikální proměnou díky make-upu, který zakryl všechna jeho tetování. Jeho matka reagovala negativně

Reuben de Maid (16)

Už na základní škole propadl videím, ve kterých beauty influenceři ukazovali postup, jak se správně nalíčit. Netrvalo dlouho a založil si vlastní youtube kanál. V té době si vlastně ani neuvědomil, že make–up kluci, navíc desetiletí, běžně nenosí. I Reuben de Maid se tedy ponořil do bourání stereotypů a z úražek si velkou hlavu nedělal. Ve své práci se zdokonalil, televizní stanice The CW o něm natočila reality show Being Reuben (2019), objevil se v pořadu Ellen DeGeneres (64) a počty jeho obdivovatelů začaly stoupat.

Bretman Rock (23)

Patří k nejvlivnějším osobnostem současnosti, ostatně jen na Instagramu má Bretman Rock přes 18 milionů věrných sledujících. Byl zvolen beauty influencerem roku 2019 a loni pokořil historický milník. Coby první gay se totiž objevil na digitální obálce magazínu Playboy. Lásku k make–upu u něj probudila babička, když jí ještě jako dítě sledoval, jak se připravuje do kostela. Stačilo jen trochu líčidel a její sebevědomí vylétlo vzhůru.

Kam dál? Sam Brinton a ti druzí aneb Koho se snažili "vyléčit" z homosexuality konverzní terapiíÚvodní fotografie: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM