Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Madonna opět provokovala: V televizním pořadu se plazila po stole a vyšpulila zadek

Redakce
Madonna je proslulá tím, že ráda provokuje. Nebylo tomu jinak ani ve čtvrteční talk show, kam byla pozvána jako host. Nejdříve se svůdně svíjela po stole moderátora a nakonec divákům ukázala i svůj dokonalý zadeček.
10. 10. 2021

Madonna opět způsobila poprask

Královna popu Madonna opět způsobila poprask. Stalo se tak při jejím včerejším účinkování v pořadu The Tonight Show. Po svém příchodu se nejprve plazila po stole moderátora Jimmyho Fallona, přičemž se moderátor snažil zakrýt její pozadí sakem. To by ale nebyla Madonna, aby to nevzala jako výzvu k akci. Moderátorovi odvětila, že takto diváci nic neuvidí, otočila se a vyšpulila na ně svůj dokonale tvarovaný zadeček. "Umělci jsou od toho, aby narušili klid," prohlásila zpěvačka, přičemž citovala slavný výrok spisovatele Jamese Baldwina: "A tak doufám, že jsem narušila nejenom váš klid dnes odpoledne, ale i klid lidí při sledování show v nejlepším slova smyslu," dodala Madonna.

John Lennon: Plachý i dominantní, feťák i starostlivý otec


Její Instagram je plný provokativních fotek

Madonna ráda provokuje už od začátku své kariéry. Na sociálních sítích ráda sdílí odvážné fotografie. Sklízí za to obdiv, ale i kritiku. Její fanoušci obdivují, jak skvěle ve svém věku vypadá, někteří však upozorňují na přemíru retuší, filtrů a úprav fotek, nehledě na to, kolik estetických zákroků má Madonna za sebou. Velký ohlas měly její fotografie zveřejněné v dubnu tohoto roku, kdy kromě několika náhrdelníku a jejích vlasů měla zcela odhalené poprsí. Dále se velmi ráda fotí v oblečení, které je pro ni typické – korzety, latexové oblečení a svůdné kostýmy.

Robbie Williams prodává své honosné venkovské sídlo za sníženou cenu

Rozhodně si není jistá sama sebou

Mohlo by se zdát, že Madonna je velmi sebejistá a miluje každičký kousek svého těla, když sdílí velmi odvážné fotografie. Opak je však pravdou. V rozhovoru pro Entertainment Tonight přiznala, že zdaleka není přesvědčena o tom, že své tělo má ráda: "Se svým tělem mám hořkosladký vztah. Jsou dny, kdy jsem s ním spokojená, ale jindy… Nenarodila jsem se s tělem, jaké má Gisele Bündchen, bohužel. Musím si vše odpracovat, ale to je v pořádku." Rozhovor mnohé fanoušky Madonny tehdy šokoval, protože zpěvačka má na svůj věk naprosto perfektní postavu a do toho, aby se udržela v kondici, vkládá velké úsilí. Nikdo nečekal, že si je ve skutečnosti ohledně své postavy natolik nejistá. Madonnu řada jejích fanynek považuje za ikonu, pokud jde o sebelásku a přijmutí svého těla takového, jaké je.

V minulosti se někteří Madonně vysmívali především kvůli vzhledu jejích rukou, které dle některých působí svalnatě, Piers Morgan kdysi dokonce drze prohlásil, že má "ruce jako jeskynní muž". Madonna se však nenechala odradit a samozřejmě cvičila a trénovala dál. Paradoxem je, že dnes se "ideál krásy" posunul směrem ke sportovnímu vzhledu těla a vypracované postavě s vyrýsovanými svaly. V minulosti byla zpěvačka kritizována za to, že propaguje obtížně dosažitelný ideál krásy, který dosáhla za pomoci špičkových odborníků a trenérů. Její fanoušci však vždy zpěvačku hájili, že vede lidi ke zdravému životnímu stylu.

Zdroj: Youtube, People, ETOnline, Independent

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM