Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Macaulay Culkin se bude podruhé ženit: Jeho nastávající je krásná herečka

Redakce
Hvězda filmu Sám doma Macaulay Culkin se bude podruhé ženit. Jeho nastávající je krásná americká herečka Brenda Song. S tou má herec dceru Dakotu, která se narodila v dubnu roku 2021. Zjistěte více o této slavné dvojici – jak se seznámili a proč k sobě mají tak blízko?
27. 01. 2022


Macaulay Culkin chodí s krásnou herečkou už čtyři roky

Macaulay Culkin se se svou přítelkyní Brendou Song se seznámil v roce 2017 na natáčení komedie Changeland. Málokdo ví, že Macaulay Culkin měl už tou dobou za sebou jeden rozvod. V roce 1998 si totiž jako velmi mladý vzal herečku Rachel Miner. Tehdy oba dva prohlašovali, že jsou rádi, že "v tak mladém věku potkali svou spřízněnou duši". Rozváděli se o 4 roky později. I když se jejich cesty rozdělily, zůstali přáteli. V dalších letech chodil Macaulay Culkin s dalšími krásnými známými ženami, například Milou Kunis, Jordan Lane Price či Irene Lopez. I Brenda Song už za sebou měla vážný vztah. V minulosti chodila s bratrem Miley Cyrus Tracem, v roce 2011 se dokonce zasnoubili. Následující rok se však rozešli a dodnes není známo proč přesně.

Celebrity, které se během pěti let změnily k nepoznání. Jak dnes vypadá Gwen Stefani nebo Kristen Stewart?

Na natáčení to muselo mezi Macaulayem a Brendou zajiskřit, jelikož je brzy paparazzi vyfotografovali na večeři. Macaulay Culkin se později nechal slyšet, že je spojuje to, že se oba dovedli prosadit jako dětští herci. Macaulaye Culkina proslavil film Sám doma, Brenda Song se zase stala hvězdou Disney Channelu. Proto si prý pár "rozumí beze slov". V roce 2018 začal pár otevřeně hovořit o dětech. "Budu mít několik hezkých dětí. Je Asiatka, takže budu mít malinká malá asijská miminka. Bude to rozkošné," řekl tehdy Macaulay Culkin v rámci podcastu Joe Rogana.

Pár si očividně velmi dobře rozumí a sdílí i lásku ke kočkám. V roce 2019 byli společně viděni na akci CatCon, kde se milovníci koček setkávají. V prosinci téhož roku ukázali světu společného mazlíčka – kočku s vtipným jménem Santa Claws. V únoru roku 2020 Macaulay Culkin opět promluvil o své touze mít děti, tentokrát pro časopis Esquire. V dubnu roku 2021 se konečně dočkal. Páru se narodila dcera Dakota. "Jsme přešťastní," nechali se slyšet se novopečení rodiče. Jméno má holčička po hercově sestře, která tragicky zemřela v roce 2008 poté, co ji srazilo auto.

Kultovní trháky bez hlavních hrdinů: Které legendární filmy a seriály se musely potýkat se změnou hlavních postav?

Herec ze Sám doma se bude ženit

To, že pár vezme se dle zdroje webu US Weekly dalo očekávat. "Jsou do sebe a vždy byli velmi zamilovaní," prozradil zdroj. Potvrdil také, že je pár zasnoubený. O zásnubách páru se začalo šuškat poté, co byla Brenda Song spatřena s prstenem s velkým diamantem na levé ruce dne 25. ledna 2022. Později se v tisku objevily fotografie zachycující herečku s prstenem na ruce. Pár se zatím k zásnubám nevyjádřil, což ovšem není překvapením. Oba dva herci si velmi střeží své soukromí, dá se očekávat, že jejich svatba bude tajná a proběhne v úzkém kruhu rodiny a přátel.

Kam dál? Dětské hollywoodské hvězdy vyrostly: Jak dnes vypadají a co dělají Karlík nebo Matilda?

Úvodní fotografie: Profimedia
Zdroje informací:
US Weekly, Insider, WDW

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM