Ostatní

Kvíz: Co byste udělali ve vypjaté situaci jako první? Odhalte své přednosti

Redakce
Jak byste se zachovali ve vypjaté situaci, kdy je naráz třeba řešit více věcí? Volba odhalí vaše přednosti. Rozhodli byste se nejprve utěšit plačící miminko, vypnout sporák, usměrnit psa nebo zvednout telefon?
07. 03. 2022

Zadání kvízu

Pozorně se zadívejte na obrázek níže. Vaším úkolem je odpovědět na otázku, co byste jako první udělali ve vypjaté situaci. Představte si, že to, co je znázorněno na obrázku se právě teď děje vám. V jednu chvíli píská konvice, je tedy třeba vypnout sporák, do toho vám pes okusuje gauč, který za chvíli bude na vyhození, vaše dítě pláče a ještě se bytem rozléhá zvonění telefonu.

https://twitter.com/alvinfoo/status/1479704981590917123

Co uděláte jako první?
1) Prvně vypnu sporák a odstavím konvici
2) Prvně zvednu telefon
3) Prvně utiším plačící dítě
4) Prvně usměrním psa a přinutím ho přestat ničit gauč

U odpovědi dlouho nepřemýšlejte, nezapomeňte, že není času nazbyt. Až budete mít vybráno, pokračujte níže do sekce Řešení, kde se dozvíte více o svých přednostech na základě volby, kterou jste učinili.

otaznik.jpg

Kvíz: Zvolte si osobu A, B, C nebo D, které se podle vás stane nehoda jako první. Dozvíte se více o vašich přednostech, jste vzor pro ostatní či rozený filozof?

Řešení

1) Prvně vypnu sporák a odstavím konvici

Prvně byste řešili pískající konvici na sporáku? Tato volba značí, že jste vášnivý a temperamentní člověk. Nedělá vám problém učinit rozhodnutí rychle a pohotově. Díky tomu se snadno dostanete z krizových situací. V životě se vám tato vlastnost může hodit, na druhou stranu ne všechna unáhlená rozhodnutí jsou ta správná. Zároveň však nemáte rádi překvapení a nečekané zvraty, i když na ně umíte reagovat. Raději jste, když jde vše podle plánu. Jste ambiciózní a nedovolíte, aby cokoliv stálo v cestě vašim snům. Monotónní nudný život a dokola se opakující denní rutina – to není nic pro vás. Jste člověk, který je od přírody opatrný.

2) Prvně zvednu telefon

Rozhodli byste se prvně zvednout telefon s tím, že vás možná čeká důležitý hovor, a vše ostatní tím pádem počká? Pak to značí, že vaší velkou předností je soustředěnost a schopnost jednat diplomaticky. Jste svědomitý člověk a perfekcionista. Na druhé kladete vysoké nároky. Máte obchodní talent a jste schopní dělat více věcí současně. Vaší velkou výhodou je skutečnost, že víte, jakým způsobem nejlépe komunikovat s lidmi. Rádi se seznamujete a vyhovuje vám být středem pozornosti.

Nejmenší miminko na světě vážilo po narození pouhých 212 gramů. Po 13 měsících byla holčička propuštěna z nemocnice a díky starostlivým rodičům statečně bojuje dál

3) Prvně utiším plačící dítě

Jste skálopevně přesvědčení, že prvně byste utěšili plakající miminko? Pak to značí, že jste vynalézavý a klidný člověk. Rádi pomáháte druhým lidem a máte "srdce ze zlata". Jste připraveni obětovat vlastní blaho ve prospěch druhých. Jste člověk, pro kterého je rodina vším. S lidmi okolo vás chcete udržovat přátelské vztahy. Jste neradi na blízku a dovedete ocenit chvilky strávené se svými blízkými. Nebaví vás bujaré večírky, raději strávíte večer ve společnosti svých blízkých.

4) Prvně usměrním psa a přinutím ho přestat ničit gauč

Šli byste nejprve vynadat svému psovi za to, co provedl? Pak to značí, že nesnesete pohled na nepořádek. Lpíte na tom, abyste měli doma uklizeno a ve vašem životě byl také pořádek. Nesnášíte chaos. Je pro vás důležité mít vše pod kontrolou. Jste spokojení, jen když je po vašem. Materiální věci a společenské postavení jsou pro vás důležité. Někdy můžete působit jako "všeználek", faktem však je, že se skutečně vyznáte a dovedete si poradit.

Zdroj fotografií: Freepik
Zdroj informací:
Brightside.me

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM