Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Který herec bude novým Jamesem Bondem?

Redakce
V kinech se již brzy objeví nová bondovka. Bude s největší pravděpodobností poslední, kde se jako James Bond představí herec Daniel Craig. Proto se už teď spekuluje o jeho nástupci. Nejčastěji se mluví o tom, že by jej mohl nahradit Tom Hardy, Idris Elba či Rene-Jean Page.
21. 09. 2021

Tom Hardy

Herec Tom Hardy není žádným nováčkem ve světě akčního filmu. Jistě si jeho tvář vybavíte z marvelovky Venom a dalších známých snímků jako je Šílený Max: Zběsilá cesta, Počátek či Temný rytíř povstal. Tom Hardy by se vzhledově pro roli Jamese Bonda hodil a má i potřebné herecké zkušenosti. Na začátku roku 2020 obletěla internet zpráva, že právě on se stane nástupcem Daniela Craiga. Ukázalo se však, že se jedná o neověřenou informaci a rozhodně tomu není tak, že by byl potvrzeným novým Jamesem Bondem. Přesto zůstává ve hře a řada jeho fanoušků stále doufá, že právě on se stane novým Jamesem Bondem. Je i favoritem sázkařů, kteří věří, že to bude on, kdo roli získá. A navíc je tu ještě fakt, že bývalý představitel Jamese Bonda Pierce Brosnan se nechal slyšet, že by si Toma Hardyho dovedl jako Jamese Bonda představit. Tom Hardy se tedy může zdát jako jasná volba, ale je nutné dodat, že producenti filmu v minulosti učinili překvapivý výběr herců pro roli agenta 007.

Jak šel čas: Grafik ukazuje celebrity s jejich mladším já

Čtěte také: Nová bondovka Není čas zemřít: Zajímavosti o připravovaném filmu, které zřejmě neznáte


Robert Pattison

Možná vás Robert Pattison, kterého si většina lidí pamatuje jako hlavní hvězdu filmové série Stmívání, na seznamu překvapil. Je třeba si však uvědomit, že od doby Stmívání uplynulo moře času a Robert Pattison za tu dobu dokázal, že je schopný zahrát různé typy rolí. Objevil se v oblíbených romantických snímcích Nezapomeň na mě a Voda pro slony, hororu Maják a thrilleru Dobrý časy. Jeho nejvýraznější rolí za poslední dobu je bezpochyby role špióna ve filmu Tenet, kde dokázal, že mu tento typ rolí skvěle sedí.

Filmex: Eliška Křenková a Martin Kyšperský vítají Marťanské lodě

Regé-Jean Page

Regé-Jean Page je anglický herec. Zlom v jeho kariéře nastal poté, co si zahrál v seriálu Bridgertonovi, kde ztvárnil Simona Basseta, vévodu z Hastingsu. Díky této roli se stal nesmírně oblíbeným mezi fanoušku a filmové role se mu jen hrnou. Je známo, že si zahraje v připravovaném snímku The Gray Man po boku takových hvězd jako jsou Chris Evans a Ryan Gosling. Dále by se měl objevit v připravovaném fantasy seriálu Dungeons And Dragons, na kterém se podílí i scénárista Johna Wicka Derek Kolstad. Na začátku dubna herec světu oznámil, že se v dalších dílech seriálu Bridgertonovi již neobjeví. Ihned se začalo spekulovat, co za tím vězí a šířily se drby, že právě on se má stát novým agentem 007. Tyto spekulace ale herec zahrál do autu a odpověděl tak neurčitě, že to jen rozdmýchalo další teorie. Bookmaker Alex Apati říká, že i sázkaři vsází na tuto volbu.

Kdo další je ve hře?

Tím však výčet adeptů na roli Jamese Bonda nekončí. Rovněž se hovoří o těchto hercích:

Clive Standen – představitel Rolla v seriálu Vikingové
Idris Elba – známý z filmů Sebevražedný oddíl a Den dobytí Bastily
Cillian Murphy – představitel Jozefa Gabčíka ve snímku Anthropoid

Kam dál? Příběhy písní z bondovek. Agentovi 007 zazpívali Madonna, Paul McCartney i Billie Eilish

Zdroje informací: Ladbible, Esquire, Page Six
Zdroj úvodní fotografie: Freepik

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM