Ostatní

Kristen Stewart je zasnoubená s půvabnou scenáristkou. Mezi bývalými partnery jsou však i slavní muži

Redakce
Kristen Stewart má bohatý milostný život, který v minulosti plnil různé bulvární hollywoodské plátky. V současné době je zasnoubená s půvabnou scénáristkou Dylan Meyer, než se s ní však seznámila, zažila několik románků se slavnými muži i ženami.
17. 03. 2022

Michael Angarano

Michael Angarano se proslavil rolí Willa Strongolda ve filmu Škola superhrdinů z roku 2005 a rolí Elliota v seriálu Will & Grace z roku 1998. S Kristen se dali dohromady v roce 2005 poté, co se setkali na natáčení dramatu Mluv z roku 2004. Tehdy bylo Michaelovi 17 let a Kristen 15. V té době byli oba začínajícími herci a společně procházeli začátky herecké kariéry. Dokonce i režisérka filmu Stmívání z roku 2008 Catherine Harwicke si myslela, že jsou skvělý pár. Ale právě její film byl koncem románku mladého páru, když byla Kristen obsazena do role Belly Swan. Zde totiž poznala svoji další lásku Roberta Pattisona, se kterým tvořila pár i ve filmu. Již po uvedení filmu se objevily zvěsti, že spolu dvojice herců tvoří pár a to se také v roce 2009 potvrdilo.

Celebrity, které byly krásné už jako děti: Angelina Jolie bývala roztomilou blondýnkou, Ashton Kutcher měl nevinný kukuč

Robert Pattison

Robert Pattison a Kristen Stewart se staly prvky popkultury počátkem roku 2010. Chemie jim fungovala skvěle na obrazovce i mimo ní a fanoušci doslova šíleli z toho, jak idylický pár dvojice tvoří. Začali spolu prý chodit v polovině roku 2009, od té doby se společně objevovali i na různých společenských akcích. V roce 2012 dokonce kolovaly zvěsti o plánované svatbě, to ale pár popřel. Ve stejném roce se také jejich romantický vztah rozpadl poté, co byla odhalena nevěra Kristen s Rupertem Sandersem, režisérem filmu, ve kterém herečka ztvárnila hlavní roli. Režisér se následně za aféru omluvil své ženě a dětem. Kristen se za aféru omluvila také, ale vztah s Pattisonem už se jí zachránit nepodařilo.

Vyhořelý Tom Holland: Chce seknout s kariérou Spidermana?

Lynn Gunn

V roce 2015 se herečka objevila tentokrát po boku ženy, frontmanky rockové kapely PVRIS Lynn Gunn. Lynn byla o čtyři roky mladší než Kristen a vztah jim vydržel jen pár měsíců.

SoKo

Další ženou v životě Kristen byla francouzská hudebnice Stephani Sokolinski, která je známá jako SoKo. Vztah obě ženy potvrdily v březnu roku 2016. Přestože vypadaly velmi zamilovaně, vztah vydržel také jen pár měsíců.

Nejmladší dcera Steva Jobse vyrostla do krásy: Nyní dobývá přehlídková mola

Alicia Cargile

V letech 2014 až 2016 s krátkými pauzami herečka chodila s producentkou Alicii Cargile. Kristen v jednom z rozhovorů uvedla, že je do své přítelkyně opravdu velice zamilovaná a že se díky tomuto vztahu opět "začala cítit". Přesto se však vztah nakonec rozpadl definitivně.

Stella Maxwell

Modelka Victoria’s Secret Stella Maxwell patří mezi dlouhodobější bývalé partnery Kristen. Po jejím boku se totiž objevovala od prosince roku 2016 až do srpna roku 2019. Dvojice se často objevovala spolu – od letiště až po červený koberec. Začaly spolu také žít pouhých pět měsíců randění. V roce 2018 se rozešly, když ženy přestalo bavit, že se neshodnou na spoustě věcí. Na začátku jara 2019 se daly opět dohromady, vztah se ale po pár měsících opět rozpadl. Jako příčinu rozpadu byla často označována Sara Dinkin, se kterou měla Kristen krátký románek v období pauzy se Stellou.

Hvězda filmů pro dospělé Jenna Jameson: Bývala snem každého muže, dnes trpí záhadnou nemocí a je k nepoznání

Dylan Meyer

Od srpna roku 2019 je Kristen vídána ve společnosti scénáristky Dylan Meyer. Ačkoliv si mnozí mysleli, že jde o další herečky úlet, zatím to vypadá, že je vztah na dobré cestě. Kristen tráví s přítelkyní hodně času a dokonce se v roce 2021 zasnoubily. Snad tedy herečka konečně našla tu pravou lásku a na svatbu skutečně dojde.


Úvodní fotka: Profimedia

Zdroj: Popsugar

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM