Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Krásnější výhled jste ještě neviděli. Sandra Bullock prodává svůj luxusní byt za horentní sumu

Redakce
Oblíbená herečka Sandra Bullock (57) nechala nahlédnout do svého luxusního bytu, ze kterého se nabízí nádherný výhled na Hollywood. Podívejte, jaké bydlení Sandra Bullock nabízí.
06. 12. 2021

Mrakodrap Sierra Towers v Los Angeles si díky své výrazné architektuře z poloviny století, úžasným výhledům na Los Angeles a bohatému seznamu současných a bývalých obyvatel vysloužil pověst "nejpodivnější a nejvíce sexy" budovy ve městě. Zatímco jednotky v jednatřicetipatrovém komplexu nejsou často k mání, nyní je k dispozici jeden byt s rodokmenem celebrit, který byl skvěle zrekonstruován americkou filmovou hvězdou.

Sandra Bullock uvedla na trh svůj byt v Sierra Towers v západním Hollywoodu za bezmála čtyři a půl milionu dolarů, což je v přepočtu něco málo přes 101 milionů korun. K vybavení budovy patří 24/7 recepce, vrátný, parkoviště s obsluhou, fitness centrum, sauna a velký společný bazén.

sandra8-e1638290808296.jpeg

Jennifer Lopez prodává svůj penthouse v New Yorku. Luxus, který vás ohromí stojí více než půl miliardy


Bullock není první hvězda, která v bytě žila

Jednotku, která se datuje do roku 1965, dříve vlastnila hvězda Přátel, herec Matthew Perry, než ji koupila Sandra Bullock. Její byt má dvě ložnice a 2 koupelny a každá ložnice má posuvné skleněné dveře se vstupem na balkon. Kromě bytu Sierra Towers, kterou prodává, si herečka ponechává druhý byt v budově, kterou koupila za 5,1 milionu dolarů v roce 2017.

sandra1-e1638290562646.jpeg

Budova plná celebrit

Mezi další současné obyvatele Sierra Towers patří Adam Sandler, Kelly Osbourne, Courteney Cox, PJ Harvey a několik miliardářských obchodních magnátů. Bývalí obyvatelé zahrnují všechny od Cher, Eltona Johna a Davida Geffena až po Lindsay Lohan a Joan Collins.

Robbie Williams prodává své honosné venkovské sídlo za sníženou cenu

Prohlédněte si luxusní bydlení

Sandra Bullock se v realitách vskutku orientuje

Sandra Bullock se může pochlubit jedním z nejpůsobivějších hollywoodských portfolií nemovitostí – a sbírkou domů, které by zahanbily mnoho miliardářů. Kromě bytu na prodej stále vlastní druhý byt v Sierra Towers, dva domy na pobřeží v Malibu , chatu v Beverly Hills, areál v Jackson Hole ve Wyomingu, vícepatrový městský dům v New Yorku. City, multimilionové sídlo v Austinu v Texasu, několik komerčních nemovitostí jinde v Austinu, rekreační dům v New Orleans a sídlo za 20 milionů dolarů v horách nad Beverly Hills.Úvodní foto: Profimedia
Foto v článku: Zillow

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM