Ranní klub /
Celý playlist
Ostatní

Johnny Depp versus Amber Heard: Největší bomby, pomluvy a odhalení z procesu (zatím)

Redakce
Johnnymu Deppovi (58) a Amber Heard (36) byly zveřejněny jejich textové zprávy a zvukové nahrávky, ze kterých mrazí. Johnny Depp žaluje svou ex za pomluvu kvůli článku, který napsala o přežití domácího násilí, kterého se měl na ní dopustit. Co se všechno nedozvíte, když se pere špinavé prádlo na veřejnosti...
25. 04. 2022

Skryto nezůstalo vskutku nic

Soukromé podrobnosti o vztahu Johnnyho Deppa a Amber Heard byly zveřejněny u soudu, včetně toho, co jejich bývalý manželský poradce popisuje jako "vzájemné zneužívání" mezi hvězdami.

Jak to všechno začalo?

Depp žaluje Heard za pomluvu kvůli velmi otevřenému článku z roku 2018, který napsala pro The Washington Post a ve kterém se otevřela o přežití domácího násilí. Původně podal žalobu ve výši 50 milionů dolarů již v roce 2019, ale kvůli pandemii byla odložena, dokud nebyla 11. dubna vybrána porota ve Fairfaxu ve Virginii a následující den začala úvodní prohlášení.

Čtěte: Rihanna debutuje v žebříčku Forbes, je nejbohatší hudebnicí

Roční manželství jim zničilo život

Depp svědčil, že jeho "cílem je pravda", když se snaží očistit své jméno v procesu, který je živě vysílán prostřednictvím různých kanálů o celém světě. Před soudem Heard – který ještě neskončil – uvedla v prohlášení, že "doufejme, že až tento případ skončí, budu moci jít dál já i Johnny. Vždy jsem Johnnyho milovala a cítím velkou bolest, když musíme před světem prožít detaily našeho minulého života."

Heard obviňuje Deppa ze sexuálního napadení

Právník herečky Amber Heard v soudní síni řekl, že trpěla domácím násilím ze strany Deppa, které "mělo mnoho podob", včetně fyzických, emocionálních, verbálních a psychologických. Deppův mluvčí toto obvinění popřel a označil je za "fiktivní".

Depp dosvědčuje, že už dříve bral drogy s přáteli Paulem Bettanym a Marilynem Mansonem

Zatímco diskutoval o svých předchozích bojích se zneužíváním návykových látek, Depp potvrdil, že občas užíval rekreační drogy se slavnými přáteli, jako je hvězda Paul Bettany nebo kontroverzní hudebník Marilyn Manson. Později, když se ho zeptali, zda bral drogy jako kokain s hudebníkem Mansonem, Depp odpověděl: "Možná jsme spolu měli párkrát kokain," a zavtipkoval: "Jednou jsem dal Marilynu Mansonovi pilulku, aby přestal tak moc mluvit."

Čtěte také: Těmto slavným hvězdám drogy zničily kariéru

Depp psal o manželce jako o hnijící mrtvole

Mnoho sms zpráv bylo přečteno nahlas a nutno podotknout, že nemluví ve prospěch oblíbeného herce. Jednou z nich byla v říjnu 2016 výměna názorů mezi Deppem a jeho dlouholetým přítelem Isaacem Baruchem, kdy Depp napsal: "Doufejme, že se ta zas***á hnijící mrtvola rozkládá v kufru zku***né Hondy Civic!"

Během výslechu Depp řekl , že "není hrdý na mluvu, kterou použil" v ​​explicitních textech.

Další sms zaslané Deppem, které byly předneseny u soudu, zahrnovaly jeden o utonutí a upálení Amber, ve kterém Depp dodal: "Potom dám spálit její zku*****u mrtvolu, abych se ujistil, že je mrtvá." 

Bývala krásná, nyní svým vzhledem působí rozruch: Australská zdravotní sestra chce vypadat jako panenka

Rvačka, která vstoupila do dějin

Depp u soudu předváděl i svůj uzdravený "zmrzačený" prst z boje v Austrálii. Spor se v tomto případě týká nechvalně známé rvačky mezi Deppem a Heard v Austrálii, kde v březnu 2015 natáčel Piráty z Karibiku. Výsledkem bylo useknutí pravého prostředníku na špičce. Tvrdí, že se to stalo, když mu Amber hodila láhev vodky na ruku, ačkoli její právní tým tuto verzi událostí popřel.

Během jeho svědectví ukázal Deppův tým krvavé fotografie prstu pořízené té noci a poté v nemocnici, kde Johnny Depp lhal, aby ochránil Amber. Depp zvedl nyní zahojený "zmrzačený" prst , aby ho soudní síň sledovala, a nazval ho "vtipně vypadající".

Kdo se dopouštěl násilí na kom?

Na zvukových nahrávkách, které přehrál Deppův právní tým, Heardová přiznala, že začala fyzickou rvačku, a hádala se s ním, že ho "nemlátila", ale "bouchla". V audio záznamu dodala: "Nesedím tady a nefňukám kvůli tomu, že ne? Ty ano. To je rozdíl mezi mnou a tebou. Jsi zku****ý dítě. Jsi takové dítě. Seber se, Johnny."

Depp – který několikrát pod přísahou řekl, že Heardovou ani žádnou ženu nikdy neuhodil – byl také dotázán na incident z prosince 2015, kdy údajně mlátil Amber do hlavy, která měla na obličeji modřiny. "Vehementně" nesouhlasil s tvrzením, že ji úmyslně udeřil do hlavy, argumentoval tím, že mohlo jít o nehodu, když se pokoušel bránit. Další audio záznam ukazoval, jak herec vyhrožoval, že se pořeže nožem, když ho Heardová prosila, aby přestal.

Kde tohle skončí, a jak se dvojice nakonec dohodne je asi opravdu v nedohlednu.

Prohlédněte si: Daniel Stern, Mokrý bandita ze Sám doma, prodává ranč. Nahlédněte do milionového sídla, ve kterém dominuje bílá barva


Úvodní fotografie: Profimedia
Zdroje: InStyle, People, InTouch, CNN News

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM